Маурита• 24 января в 20:43
Якщо людина зникла після відмови - значит дружила лише задля вигоди?
Наприклад спілкувалися не дуже близько, але регулярно. А після відмови дати в борг значну суму людина просто щезає - значить спілкування поточне було нещирим і спілкувалася саме щоб колись кинути?
Чи людину дійсно аж так могла вразити відмова, щоб припинити спілкування?
Відмова була коректною, ніхто нікого не ображав.
4есотка• 24 января в 20:47
Ця людина б все одно зникла з вашого життя. Трохи пізніше, коли б не віддавала борг. А ви б посміли нагадати :))
Просто красавица• 24 января в 20:48
Еще может быть, что человека обидел ваш отказ и она не захотела больше дружить с вами, не считает больше вас своим другом т.к. надеялась, что друзья помогут при необходимости, а оказалось вот так
Просто красавица• 24 января в 20:49
Но какая вам разница? Исчезла и Бог с ней. Насколько я поняла, это не близкий вам человек
БлинчикБезСметанки• 24 января в 20:52
Я б в долг давала только очень близким людям. Таким, которым полностью доверяю. А всякие разные пусть одалживают не у меня, а у своих очень близких.
Пацака-задирака• 24 января в 20:52
Ответ для4есотка
Я про це також подумала
Love_Love_Love_• 24 января в 20:53
Є такі люди які вважають що їм всі винні і що їх проблеми то проблеми першого пріоритету для всіх, їх дуже ображає те що хтось відмовляється їх вирішувати.
БлинчикБезСметанки• 24 января в 20:54
У сестры соседка по комнате как-то наодалживала. А когда отдавать, то ,,ты что забыла, я ж тебе всё вернула,,.
Пацака-задирака• 24 января в 20:55
Ответ дляБлинчикБезСметанки
У мкне кооега так всі свої заощадження в 20 000 у.о. віддала брату ´на операцію дружині´. Брат дружмні віддав, а вона ге стала робити операцію, розведась з ним. У брата грошей віддати нема, а дружина пише ’ви хто така, вперше чую про вас, ні про які гроші не знаю’
Маурита
• 24 января в 20:57
Ответ дляTaFo
я в долг не даю. но удивлена вашей логической цепочки. если просит в долг, значит мечтает кинуть 🤡
Так а який же сенс тоді так різко переривати стосунки після відмови?) Різко стала нецікавою людина коли стало зрозуміло що ніц з нею не взяти?
ДаЗдраПерма• 24 января в 20:57
Ответ дляПросто красавица
Позичити гроші не завжди така допомога, яку собі може дозволити людина.
Мені кума не позичила. Вона нікому не позичає і це її право.
Я взяла в борг гроші у двох інших подруг.
Це аж ніяк не вплинуло на наші з кумою відносини.
Просто красавица• 24 января в 21:02
Ответ дляДаЗдраПерма
Я же не писала, что кто-то обязан давать в долг. Естественно это их право. И как право человека общаться с кем-то, после такого или нет. Вы ее поняли, вас отказ не обидел. Но не все должны быть такими, как вы
Просто красавица• 24 января в 21:04
Ответ дляМаурита
Да, после того, как стало понятно, что этот человек не поможет, не надежный, то и не захотела общаться
Весотехник• 24 января в 21:04
Ответ дляПацака-задирака
Що то за операція така мала бути за 20 тис уе, що ще і можна її не робити?
Пацака-задирака• 24 января в 21:11
Ответ дляВесотехник
Про деталі вже не розпитувала, бо колега в шоці від цієї ситуації в цілому...
Вона реально впахує, тобто це ті гроші, які для неї особисто мають значення. Вона одна, їй 45, квартири саоєї нема, а так трапилось чи не одночасно дуже використав її друг, а тут і ця ситуація...