Дайте вподобайок• 24 января 2025
Дія відмінила мені зимову тисячу
Зайшла сьогодні в дію перевірити, може прийшли. А там повідомлення, що моя заявка від 12.12.2024 не виконана.
Сестра оформила 13 січня і 18 вже отримала.
Фігня якась. У кого ще так?
Дивне створіння• 25 января 2025
Ответ дляОтжигающая
Моя тоже говорила, что не пришли ей, а сама, как оказалось, просто смотрела карту моно обычную, а не кэшбэк
Ні, я сама дивилась, дійсно немає.
Отжигающая• 25 января 2025
Ответ дляДивне створіння
Ні, я сама дивилась, дійсно немає.
Тогда пишите в поддержку.
ReintTycha• 27 января 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Якщо Вам все одно не вистачить, то чому б на допомогу армії не перевести? Жаба давить?
А я не додачу тим, кого не знаю.
Гидко, що я не можу перевести ту тисячу на авто сусіду, який зараз під Покровськом. І ми майже закрили збір, дякувати Богу
Маю то донати притулі, стеренкучи ін зеленим
глистам?
Да, я блондинка!• 27 января 2025
Ответ дляReintTycha
А я не додачу тим, кого не знаю.
глистам?
Ну купіть своїм знайомим ліки і передайте, чи інший шлях знайдіть комусь допомогти, кому довіряєте, було б бажання.
ReintTycha• 29 января 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Та і я так доначу.
А ту зелену тисячу обмину, не хочу - аби мене рахували як гарматне м´ясо
Да, я блондинка!• 31 января 2025
Ответ дляReintTycha
Та і я так доначу.
При чому тут гарматне м’ясо? Як на мене, то краще взяти ті гроші і допомогти комусь, ніж лишити їх тим, хто все одно все розкраде. Але то діло Ваше особисте як робити.