Шикаю і викаю• 25 января 2025
Є хтось, хто наразі у Штатах? Це правда?
Що роботи немає, всюди тілько по знайомству, роботу рік шукати це ок( мається на увазі висококваліфікована), діти наших мігрантів, які вже там народилися, після вищої освіти роботу не можуть нормальну до 30 років знайти?
Медицина спрямована на виживання найсильнішого (от тут завжди постійно спір, що там, що в Європі, розкажіть свою думку).
Дякую
Реанимация• 26 января 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Не зрозуміла, а який принцип тоді? Бо люди явно не санкційні))) вони точно ні у які списки не попадали.
Люди и не могут быть санкционными, регионы-да. То же Запорожье-это не ТОТ.
Интересно другое, у жителей Крыма такой проблемы нет, в отдельных банках некоторых стран ЕС только. А так они принимают документы с рос. гербовой печатью🤷♀️Возможно, там другие основания, политическое убежище или как-то так. Но не беженство
Ліньки гуглить• 26 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Шикаю і викаю
• 26 января 2025
Ответ дляРеанимация
Ппц… тобто, той, хто потребує найбільше ні з чим… а що казати про людей із Дон і Луг обл… з 14р знущаються, тепер ще й ці задротики вирішили познущатися
Реанимация• 26 января 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Нужна местная прописка таким людям. Но, сами понимаете, некоторые приезжают просто ни с чем и с дитем в руках. А им такой «сюрприз». Поэтому люди и идут куда скажут жить. Кто более ушлый, находит вариант с пропиской и может хотя бы счет открыть. Но такие далеко не все
Шикаю і викаю
• 26 января 2025
Ответ дляРеанимация
Так…
Цікаво, чи є десь перелік країн/установ подібних?. Тобто, якщо хтось намагатиметься поїхати, що хоч заздалегідь десь ознайомитись і не ламати життя. Так це ж дуже важливо, в деяких країнах без банківського рахунку як ти працювати влаштуєшся , ніяк
Белоснежко• 09 февраля 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Практика показала обратне. Скільки наших, хто дома хліб з водою їв поїхали за кордон і не хочуть вертатися, бо там краще? Ок, не беремо країни із грошовою допомогою. Саме штати-туди поїхали або забезпечені люди, або ті, кому втрачати нічого, просто десь у когось були родичі, друзі, хто міг під сказати, допомогти і тп.
Варіант, може бути й третій, що не підпадає під ваші роздуми. Може бути дуже грамотна і вміла людина, у своїй сфері, але просто поки їй не горить працювати.
У мене 2 родини виїхали в США
1)по робочій візі дружини, бо через війну в Україні ій запропонували релокейт. Вона з дітьми виїхала в 2022, а потім до неї чоловік через шлях просочився(тоді ще були варіанти)
2) у дружини в США сестра уже дуже давно живе, вони по u4u поїхали, але добре уже обоє працюють (сестра і чоловік сестри допоміг влаштуватися на роботу), дітей у них немає, тому на все без проблем вистачає