Шикаю і викаю• 25 января в 03:20

Є хтось, хто наразі у Штатах? Це правда?

Що роботи немає, всюди тілько по знайомству, роботу рік шукати це ок( мається на увазі висококваліфікована), діти наших мігрантів, які вже там народилися, після вищої освіти роботу не можуть нормальну до 30 років знайти?
Медицина спрямована на виживання найсильнішого (от тут завжди постійно спір, що там, що в Європі, розкажіть свою думку).
Дякую
Упругая попка• 25 января в 03:20
Не правда
автор Шикаю і викаю • 25 января в 03:21
Ответ дляУпругая попка
Не правда
Все? Поділіться своїм досвідом трохи більше
Пьяная вишня• 25 января в 03:23
Штати різні. Флорида чи Вірджинія? То небо і земля
Клептоманка• 25 января в 03:25
все что вы описали и к нашей стране относится...
автор Шикаю і викаю • 25 января в 03:25
Ответ дляПьяная вишня
Ну описано більш загальні речі, давайте норм штати.
Клептоманка• 25 января в 03:26
Ответ дляПьяная вишня
а где лучше?
Love_Love_Love_• 25 января в 03:28
Ні, це не правда
автор Шикаю і викаю • 25 января в 03:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, це не правда
Все? Розкажіть детальніше?
Love_Love_Love_• 25 января в 03:30
Ответ дляШикаю і викаю
Ні, це не правда.
Говорю за нормальний штат
Пьяная вишня• 25 января в 03:31
Ответ дляКлептоманка
а где лучше?
Флорида.
Котики-муркотики• 25 января в 03:38
Неправда.
И_В_офигительных_штанах• 25 января в 03:40
Простецкой работы валом.В смысле на хлеб хватит
Love_Love_Love_• 25 января в 03:43
Ответ дляШикаю і викаю
Все? Розкажіть детальніше?
Що саме вас цікавить, питайте?
автор Шикаю і викаю • 25 января в 03:43
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А саме висококваліфікована? Фінансист, наприклад, в цілому, зрозуміло, що напрямки різні.
Доктор Варвар• 25 января в 03:45
Не правда
куркулиха• 25 января в 03:47
Роботу знайти важко у гарній компанії і це правда, особливо якщо освіта бізнес менеджмент і т.д. Потрібно мати більш вузьконаправлену спеціальність , медсестра, зубний гігієнічна, бухгалтер, вчитель і т.д. По знайомству і рекомендаціям швидше можна влаштуватися , це правда. Медицина залежить від штату, є дійсно відомі на всю країну клініки, але ж не всі в тому штаті - місті живуть
Вам телефонограмма• 25 января в 03:49
роботу рік шукати це ок( мається на увазі висококваліфікована) - є таке.
Рік не рік, але півроку точно може зайняти. Якщо шукається робота у нормальній компанії і хоча б на 10%-20% росту зарплати.
автор Шикаю і викаю • 25 января в 03:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Що саме вас цікавить, питайте?
Ви маєте високваліфіковану роботу? Самі знайшли із допомогою рекрутера, чи по знайомству? Скільки шукали? Англійська у вас була на якому рівні? Які ваші враження від медицини? Чи часто ви хворієте? Наприклад, у людини срк, ггастроентеролог потрібен терміново, бо болить, він прийме через скільки? Чи уролога із проблемою затримкою виходу сечі, пардн мі, чекати треба скільки на прийом? Це невідкладна ситуація, скора прийме день в день чи ні?
И_В_офигительных_штанах• 25 января в 03:50
Ответ дляШикаю і викаю
В моїй сфері повно місцевих,або іноземців з досвідом.
Тобто треба шукати вакансію простіше,і намагатися якось закріпитися.
Простіше в не дуже привабливих містах і штатах.Але там і умови і зарплата гірші.
куркулиха• 25 января в 03:51
Ответ дляШикаю і викаю
Все від клініки залежить, є де приймуть швидко день - два, тиждень, а можна і довго чекати
автор Шикаю і викаю • 25 января в 03:52
Ответ длякуркулиха
Дякую! Бухгалтер гарний зможе знайти сам і швидко? А сам без рекрутера, взагалі, зможе?
Ви дійсно чекаєте на прийоми місяцями та лише знеболювальні приймаєте? Чи були ситуації з медициною, які вас розчарували?
автор Шикаю і викаю • 25 января в 03:53
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую, а правда, що до тих, хто приїхав з 22р ставлення гірше ніж до місцевих, само собою, і навіть, ніж до мігрантів з інших країн, і не хочуть брати таких людей, бо немає грінкарти? Тобто впевненості в майбутньому таких людей?
Вам телефонограмма• 25 января в 03:56
Ответ дляШикаю і викаю
Не знаю. Я приїхала в 2008
Ставлення однакове до всіх, вимоги одинакові. Не всі новоприбулі цим вимогам відповідають
Малі компанії без юридичних департментів можуть не хотіти морочитися з документами. Великі компанії не хочуть брати без американського досвіду.
Новоприбулі не хочуть знижувати рівень, заради досвіду (якщо ми говоримо про кваліфіковану роботу)
автор Шикаю і викаю • 25 января в 03:57
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дякую, а самому реально знайти, чи все лише через рекрутера?
И_В_офигительных_штанах• 25 января в 03:58
Ответ дляШикаю і викаю
Реально,якщо ви відповідаєте вимогам.
Kateryna-S• 25 января в 04:00
Частично правда. Например, в IT массовые лайофы последние пару лет плюс уничтоженный процесс рекрутинга с помощью AI (это касается и других специальностей). Многие ищут работу более года и подрабатывают в ритейле, продавцами или водителями. По рекомендации значительно быстрее.

Медицина действительно разная в разных штатах и, даже каунти, и зависит от страховки, ее отсутствия и материального положения. Долго писать, случаи есть разные,
Love_Love_Love_• 25 января в 04:00
Ответ дляШикаю і викаю
Важко знайти першу роботу без американського досвіду, але знайти її можливо, мій чоловік шукав першу висококваліфіковану роботу три місяці.
Якщо гастроентеролог потрібен терміново то ви можете звернутися в лікарню, емердженсі вас прийме з будь якими проблемами по страховці.
Скора прийме день в день.
куркулиха• 25 января в 04:00
Ответ дляШикаю і викаю
Бухгалтер не знайде роботу , поки не отримає місцеву ліцензію , а це процес важкий , затратний і робиться не за місяць чи два. Без рекрутера знайти можна. Місяцями прийом ніколи не чекала , але я обслуговуюсь у дуже гарному медзакладі . Завжди з’являються віконця, люди відміняють записи і переносять , але якщо ситуація невідкладна, то в лікарнях є віконця , які у графіку спеціально приберегли на такі випадки, але ж звісно вам про це не скажуть. Зазвичай робиться triage , це коли лікарі контактують між собою і вирішують як швидко вас прийняти, наприклад терапевт робить тріяж з гастроентерологією і вас приймають за день два, але це якщо ситуація серйозна
Love_Love_Love_• 25 января в 04:01
Ответ дляШикаю і викаю
Немає гіршого ставлення.
На рахунок грінки, там правда є проекти, компанії де в принципі без грінки не беруть.
Чучело-Мяучело• 25 января в 04:04
Ответ дляШикаю і викаю
український бугалтер? там же зовсім інша система, потрібно переучуватись