Чемна панночка• Изменено 25 января в 13:26

Advion от тараканов

На неделе была у меня неприятная встреча. Встала ночью попить воды и около раковины увидела таракана. На сл. день в раковине в ванной. Сегодня днем убила одного совсем мелкого около плиты.
Заказала адвион, так как по нему очень хорошие отзывы. Кто пользовался? Как он?
И как и куда лучше капать эти капельки? По всем шкафам на кухне по одной или в ванной около труб и в шкафчики? Или куда?
Заранее спасибо.
Ніка Найз• 25 января в 13:29
Максфорс очень помогает!
как тебе такое илон маск• 25 января в 13:44
Это не капли. Адвион густой. У меня на кухне были, то мазала под кухней, возле петель шкафчиков, возле мусорника.
забиякина• 25 января в 13:45
Він дієвий, але в себе я не помітила такого як писали у відгуках. Щоправда у мене їх ніколи не було, а тут вночі помітила на кухні одного. Купила, розклала на кришечки і щовечора почала помічати як почали вилазити малютки. Для мене був шок. Відчуття були наче вони «пʼяні» ,такі заторможені вони стають. Десь місяць я наблюдала таку картину, я вже думала, що воно не дієве взагалі, а потім все зникло. Взагалі.
Розкладіть там де раковина, зверху на шафи, в шафу можна, біля холодильника.
В ідеалі в петлі можна, але я так не робила
MacOS-ница• 25 января в 14:33
Advion краще починати з найслабшого.
Бо потім як звикнуть,то доведеться купувати інший.А якщо купите самий сильний,то ’рости’не буде куди.
автор Чемна панночка • 25 января в 14:40
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я знаю, что густой, я имела в виду, что в интернете написано, что выдавливать каплю на бумагу и класть.
, спасибо
СамавиховуюКота• 25 января в 14:42
Я рік боролася, нічого не допомагало. У мене вже невроз почався. Няня порадила адвіон. Перші три доби підлога на кухні зранку була встелена тарганами. Потім ще два тижні вилазили, багато. І потім ще три тижні поодинокі німфи, дорослих вже не бачила.

Наносила і на папірчики, і на стіни. Відбивається важкувато, але не страшно
автор Чемна панночка • 25 января в 14:42
Ответ длязабиякина
Спасибо
Ответ дляСамавиховуюКота

Благодарю за ответ!