Борець за гаманець• 25 января 2025

Це вірус? Що робите в таких випадках

Вчора соплі, забитий ніс. Температури немає.
Звечора вчора 36,8-37 в домі, давала синупрет, ніс вже без судиннозвужуючих, горло червоне але не болить. Мигдалики чуть побільшали.
Зараз вже 37,5-38, бачу що росте. Вже почало боліти горло з однієї сторони і дивлюсь наліт там є ( в сина часто фарингіт з нальотом, і сильним болем). Маю шприц такий спеціальний, промила ромашкою, і наче наліт ( то не пробки) вимився, п´є багато . Буду повторювати щогодини. Але питання , стрептотест робити завтра чи ні? А то я вже так всього боюсь що роблю його при кожному нальоті в горлі , а він завжди негативний

Якщо не покращає, то в понеділок поїду до лікаря.
Стетоскопуло• 27 января 2025
Ответ дляМурзилка
Значить такий лікар попався((
Ви лікар? Аналіз крові показав би? Не розумію чому вони відправляють тоді на рентген (((
Я не лікар, але була розмова з лікарем, який пояснював, що при хронічному стані відбуваються фізичні зміни у бронхах, які видно на рентген, а гострий стан, який виник з нуля за тиждень хвороби, рентген не покаже саме щодо бронхів.