Лікарі Підкажіть будь ласка, базофіли (на 100 лейкоцитів) 1.1 а норма до 1.0. Все решта в нормі. У мене все добре чи треба ще щось перевірити. Яка причина підвищення базофілів? Дякую. фото аналізів додала
Ответ дляkuskus
Як можна прокоментувати ідеальний аналіз? Вітаємо, у вас все добре. А з тривожністю працює психотерапевт і психіатр
😂 дякую. Я рік тому від лікарів не виходила, тому і придираюсь до кожної цифри
Ответ для Файна_зупка
По анализам все супер, можно в космос лететь
Дякую