ГонУрова дівка• Изменено сегодня в 11:47
Ідея для адміністрації форуму
Шановна адміністрація, як ви ставитесь до того, що форум уже став не Порадницею, а зборищем переляканих ухилянтів, які виють від неробства, сидячи вдома під сімома замками, поки жінки тягнуть всю сім´ю на своїх тендітних плечах? Може, пора вже цих дрочерів звичайних тут трохи розігнати?
І відразу підкидаю вам ідею: створити окремий форум для вищевказаної категорії та назвати його ’Трусишка зайка серенький’.
Досить вже загаджувати наш жіночий форум.
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляКраїна мрій
Я не бачу щоб ви були без аноніма
Про аноніми ви перша написали💁♀️
Ушла и Пришла• 1 час назад
Ответ дляТектологиня 80lv
Це ви так вирішили ?
Это объективная реальность
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляТектологиня 80lv
Це ви так вирішили ?
Так, це тут так колективно вирішили😃
миссАрфография• 1 час назад
Гениально, авторица, сразу можете создать здесь закрытую площадку для ботофермы солнцеликового- поуехавших понадусер. И общайтесь себе на тему тафеля, бедронки и прославляйте лидОра и его хозяев. Отсеетесь от нормальных, кто при памяти остается на это полигоне.
Совсем уже кукухой двинулись боты офисные
Леди_на_драндулете• 55 минут назад
я правильно поняла, кто не на фронте тот ухилянт по умоланию? кто против войны тот ухилят? кто за остановку войны тот ухилянт? кто понимает что в этой войне нам не выиграть и кто не хочт воевать за дворц зели тот ухилянт?
миссАрфография• 52 минуты назад
Можете еще предложить администрации сайта ввести обязанность предъявлять при входе на сайт справку о псих. здоровье и справку о месте проживания.
Вы сюда не зайдете, уверяю.
Тут продавалка уже сдохла, схлопнется и логово ботов, которые наперегонки мочат украинцев при памяти оставшихся.
Вы гениальный маркетолог
Вы сюда не зайдете, уверяю.
Вы гениальный маркетолог
Країна мрій• 53 минуты назад
Ответ дляСон і дрімота
Про аноніми ви перша написали💁♀️
Я комусь хамлю чи ображаю? То уважно прочитайте ЩО я написала
миссАрфография• 53 минуты назад
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Правильно, тафельные понадусеры последнюю извилину в бошках варавняли
Сон і дрімота• 52 минуты назад
Ответ дляКраїна мрій
Що ви написали? Знімати аноніми? Давайте почнемо тоді з вас💁♀️
Країна мрій• 51 минуту назад
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Дивне у вас розуміння, ухилянт це той хто не оновив резерв, не прийшов по повістці, перебуває в розшуку, не має законних підстав на відстрочку
Леди_на_драндулете• 48 минут назад
Ответ дляКраїна мрій
ну продолжайте, тот кто не хочет воевать за зелины статки, поэтому не пришел по повестке, тот кто понимает что войну не выиграть, поэтому не пришел по повестке, тот кто в приниципе за мир и не хочет воевать не пришел по повестке, все те ухылянты да?
Сон і дрімота• 46 минут назад
Ответ дляКраїна мрій
А де у законі є таке поняття як ухилянт?😃 може, це якраз ті, хто вже давав присягу?
ПампушОК• 46 минут назад
Ответ дляСон і дрімота
Королева окопів😁
Ні, це бояться на відео або фотках свого тцкуна впізнати
ПампушОК• 45 минут назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
а тут разве регистрация только по половому признаку? вроде можно и Мэ и Жо. что за сексизм?
’Жо’ звучить неоднозначно
ПампушОК• 43 минуты назад
Ответ дляЗяблик протестант
Шановна адміністраціє, як ви ставитеся до того, щоб створити окремий форум для зелених патріотів? Бо місце стало зборищем потужників-жіночок, які ховаються за спинами. Підкидаю тему для категорій - Звичайна потужність, підвищена потужність, потужна потужність
..... і супер-титул ’Зелена Манька’