Дверной_Проем• 25 января в 19:28
Дівчата, які розвелись, коли дитина ще була маленька...
Що ви розказували дитині про те, де її тато?
З бившим не спілкуємось зовсім.
Джинци на Флісі• 25 января в 19:29
Вы можете с ним не общаться, но алименты он платить обязан . Так и говорить ребенку ’папа не хочет с тобой общаться, все люди разные и они сами делают выбор ’
Сало не люблю• 25 января в 19:31
Розказувала правду, що не знаю де він,і що часто буває, що у дитини тільки один з батьків.
Дона Ко Ко• 25 января в 19:32
Розвелися, коли дитині було 2 роки. Але розвелися ми між собою, до чого тут дитина? Батько був, батьком і залишився, нормально все.
Сало не люблю• 25 января в 19:33
Ответ дляДжинци на Флісі
Ви так і сказали вашій дитині?
А_мій_самий_самий• 25 января в 19:51
Дитині зараз три роки, пішла від чоловіка рік тому, дитину бачити в нього бажання не виникає, дитина ще маленька тата не згадує , та я і не думаю що в неї буде до нього інтерес
сЛАдКОежКА• 25 января в 20:10
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вот пи*арасина. Деньги хоть на дитё дает? Тварына
Батько моїх дітей зустрівшись із старшим сином не бачивши його 6 років (йому 14років, треба була згода батька на перепрописку до мене, тому довелось), видав сину ’вам тільки гроші і треба відразу мене’.
Це син запитав чи не хоче він за 6 років аліменти виплатити? Бо діти якби харчуються, вчаться, вдягається, хворіють і це все оплачує мама (я). Жодної грн за 6 років, взагалі не цікавився як там діти. Пропав з нашого життя.
заварний look• 25 января в 20:13
Развелись когда дочке было два года. Ничего не рассказывала, никто не страдал, папу заменил дедушка и мой брат, даже вопросов от дочки - где папа? не было. Когда дочке было шесть лет я вышла замуж второй и тут появился ’папа’, который захотел общаться с дочкой, сели и поговорили сначала с блудным папой, потом уже все вместе. Алименты всегда платил хорошие, но я могла и без них прожить.
Элька-Карамелька• 25 января в 20:41
Развелись, когда дочке было полгода. Она его и не помнила, естественно. И не спрашивала даже. Когда ей было 5, я вышла замуж второй раз, она сразу приняла ’папу’. И сейчас считает, что у нее лучший папа в мире. А с родным они больше не встречались. И алименты платил как зря. И ни с одним днем рождения ни он, ни его родня ни разу не поздравили.
Обстановщица• 25 января в 20:51
Розлучилася коли сину було 5 років,через два роки вийшла вдруге заміж,теперішній чоловік став татом для дитини,з того часу син жодного разу не згадав про свого біологічного батька,аліменти стягують в примусовому порядку через виконавчу,в майбутньому чоловік хоче всиновити дитину ,хочу домовитися з колишнім,що він дасть дозвіл на всиновлення в обмін на відмову від аліментів
18 мнеУЖЕ• 25 января в 20:58
Діти дуже переживали, що батько з ними не спілкується. Я розказувала, що є люди, у яких хвора душа. І тому вони роблять погані вчинки замість вилікувати свою душу. Так сталося, що хвора душа у їхнього тата.
Трохи допомагають родичі - дівер та його батько, гуляють з дітьми, беруть іноді до себе. Типу як чоловічі фігури.
Кидаю курити• 26 января в 21:05
Наш на жаль повністю не щез з життя дітей, хоч раз на півроку, але проявлявся, тому саме таких питань не було