Шпондєр• Изменено 26 января 2025

Скажіть, будь-ласка, чи є якісь електрички до польщі?

Якщо треба із Чопу або будь-якого прикордонного пункту дістатися? І як краще, взагалі? Не хочеться стояти в черзі із маршрутками. Чи може можна пішоходом десь, тільки якщо одразу у польщі сісти на транспорт без перешкод і дістатися міста із залізничним вокзалом…
Федорино Горе• 26 января 2025
Є, Вапнярка-Лодзь.
автор Шпондєр • 26 января 2025
Ответ дляФедорино Горе
Є, Вапнярка-Лодзь.
Дякую, а де краще сідати, у Рава-Руська?
автор Шпондєр • 26 января 2025
Може перевізників хто зна гарних…
Секретница• 26 января 2025
Ответ дляФедорино Горе
Є, Вапнярка-Лодзь.
это вы так пошутили?
vecya• 26 января 2025
Ответ дляШпондєр
Може перевізників хто зна гарних…
есть интерсити Львов – Пшемысль и Рава-Русская – Варшава
автор Шпондєр • 26 января 2025
Ответ дляvecya
Дякую, от про іс знаю, дивилася і раву на уз, дорого, капець(( рік тому вдвічі дешевше було..
Сегодня сержусь• 26 января 2025
Ответ дляШпондєр
Львів -Перемишль є інтерсіті і купе. А там по Польщі є купа електричок і потягів
Глубоководная селедка• 26 января 2025
Шукайте піші переходи. В Шегинях був. Чоп, то трохи не той кордон, якщо треба у Польщу.
Сегодня сержусь• 26 января 2025
А куди вам потрібно добратися? І звідки?
Залізний кіготь• 26 января 2025
Ответ дляФедорино Горе
Є, Вапнярка-Лодзь.
Я аж пішла загуглила 😂
Сегодня сержусь• 26 января 2025
З Перемишля є прямий потяг через всю Польщу (Краків, Катовіце) до Берліна. Ну і в бік Варшави , Щецина є потяги.
Завжди мало• 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Это польские жд на Берлин? Знаю поезд на Варшаву из Берлина. Есть на Перемышль? Не подскажите номер поезда?
Сегодня сержусь• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ось, польський
Завжди мало• 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Ось, польський
Дуже дякую ⚘
Сегодня сержусь• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди мало
Дуже дякую ⚘
І в зворотньому напрямку
Завжди мало• 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Я давно не ездила поездами. На Интерсити Пшемысль-Киев проблема купить билет? Надо заранее?
Сегодня сержусь• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди мало
Якщо під час шкільних канікул, то треба в перший день продажу купувати, за 20 днів до поїздки. В інший час більш-менш вільно з квитками. Ну не на завтра, за тиждень хоча б
Завжди мало• 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Зараз я читала через Дію треба купувати?
Сегодня сержусь• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди мало
Зараз тільки так можна
Завжди мало• 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Зараз тільки так можна
Дякую Вам
Сегодня сержусь• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди мало
Як на мене, кращий варіант з Києва -купе. Ніч лежачи спиш, а не сидиш. Але це хто що любить. А якщо зі Львова, то Інтерсіті, на кордоні стояти не треба, прибуває найчастіше за розкладом.
Читала, що люди купують до Львова на інший купейний потяг квитки, а звідти на Інтері і до Перемишля вже. Ніби так дешевше значно, ніж прямим Київ-Пермишль. Але особисто не перевіряла, треба дивитися
Завжди мало• 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Я читала, що Інтерсіті ще можна купити , а от на звичайний потяг-проблема. Колись був Київ-Варшава..ото він був страшний. Зараз є такий також з Перемишля? Мені в Одесу треба з Німеччини взагалі.😁 Хочу через Київ, ще сестру провідати. А потім вже додому, в Одесу.
Сегодня сержусь• 26 января 2025
Ответ дляЗавжди мало
Так, є купейний Перемишль-Киів. Квитки взяти реально. Вагони в ньому різні - є нові і гарні, а є старі. При купівлі квитків не вгадаєш який попаде.
Сладко-соленая• 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Так, на завтра дійсно не візьмеш, треба за тиждень-два брати
Сегодня сержусь• 26 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Ну є ж і на завтра квитки на вашому скріні. Що не візьмеш - я не писала. Але може і не бути, завжди по різному. Важче з квитками влітку. Я саме тоді їздила. Особливо якщо хочете нижні місця, то краще завчасно.
автор Шпондєр • 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
У Варшаву,ну по території Польщі я можу на місцевих, то не проблема, а їхати, взагалі з Київської обл, але будь-який можу маршрут взяти, що по дорозі, ну типу сісти у Києві, Житомирі, Львові, де буде вигідніше. Я зайшла в уз і мене ціни шокували, я на іс їздила по 700 грн… а тут 2000. намагаюся викрутити щось дешевше
автор Шпондєр • 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Я колись дивилася, там по часу наче , не встигав, або чекати тре було довго. Але то давно було. Така ж історія з Угорщиною, якщо стикуватися із угорськими, наші відʼїжджають на 10 хв раніше, ніж прибуває угорський…🙄
автор Шпондєр • 26 января 2025
Ответ дляЗавжди мало
А іс Київ Одеса не відновили? Минулого р не було, максимально дивне рішення.
автор Шпондєр • 26 января 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Прикольно..( і ціна одна?
автор Шпондєр • 26 января 2025
Я вже думала, може до Угорщини в звідти на Варшаву?..