Любительница• 26 января в 18:00
Потяг 051к Київ - Перемишль
Який там вигляд купе? Раніше орієнтувалася, що в купе нижні - непарні. Як тут? Бачу, нумерація місць не підряд. Дякую)
Как нефиг делать• 26 января в 18:07
31, 32, 41,42 - нижні, на схемі ж намальовано, де нижні, де верхні
Любительница
• 26 января в 18:11
Ответ дляКак нефиг делать
Просто раніше непарні були нижні, тому збило з пантелику. Давно потягами не їжджу, тому цікавлюся
мадам Везувий• 26 января в 18:23
Ответ дляЛюбительница
Номерація не підлягає логіці . Я їхала в купе де були номера 91-92-93-95, а в сусідньому : 30-33-34-35. Тобто поясненню не підлягає ні послідовність місць , ні нумерація купе. Верхній ряд на фото - верхні полиці
Любительница
• 26 января в 18:24
Ответ длямадам Везувий
Дякую! Бо треба 2 нижніх вполювати )) Орієнтуватимуся на схему 🌺
мадам Везувий• 26 января в 18:35
Ответ дляЛюбительница
Далі - місць буде все менше. Розлітаються , як гарячі пиріжки . Даю пораду : купуйте , як є ( наприклад в одному купе хоч одна нижня , якщо треба 2 квитки), а тоді щодня полюйте: за 1-2 дні до поїздки можуть зʼявлятися місця. Тоді квиток здаєте і інший купуєте( спочатку звісно купуєте). Так, ви втратите 300-350 грн, але це єдиний варіант мати квитки на потрібну дату з комфортними місцями . Будете тягнути час - лишатися тільки верхні полиці , а то і одинокі місця у різних вагонах
Любительница
• 26 января в 18:43
Ответ длямадам Везувий
На мою дату ще нема продажу. Це для прикладу скрин. Братиму в перший день продажу)
Как нефиг делать• 26 января в 19:50
Ответ дляЛюбительница
Це не раніше, а в українських потягах.
Любительница
• 26 января в 20:07
Ответ дляКак нефиг делать
Це не раніше, а в українських потягах.
Я давно не їздила, тому й запитання виникло. Користувалася інтерсіті періодично, зокрема й міжнародними - там простіше)