Золота орда• 26 января в 19:32
В чиїх дітей астма - вони постійно вдихають спрей?
Коли син пішов до школи (і відповідно почав ловити інфекції) пульмонолог сказав, що відтепер необхідно користуватись спреєм з Сальбутамолом кожного дня протягом трьох місяців.
Я переживаю за побічні реакції. Прочитала, що Сальбутамол є речовиною швидкої дії і може використовуватись перед фізичними навантаженнями, наприклад. Тобто інструкція не зобовʼязує користуватись ним постійно.
Чи можна хоча б інколи робити паузу?
Наивная Хо• 26 января в 20:25
Шукайте іншого лікаря,сальбутамолом ви посадите дитині серце.Курсом по три місяці приймають гормон,він лікує.А сальбутамолом знімають гостру фазу ,це десь тиждень +-.
Привіт з ботойбіччя• 26 января в 21:40
Коли вже батьки почнуть читати інформацію, шукати причину захворювань та перестануть кормити/поїти/бризкати дітей всяким непотрібом, які тільки купірують наслідки. Ви спочатку розберіться, що таке астма і звідки вона береться. Кажу, як мати, дитині якої ставили цей діагноз та виписували кучу гормонів.
Наивная Хо• 27 января в 06:43
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ну якщо б все було так просто,то не хворіли б люди на астму і т.п
Привіт з ботойбіччя• 27 января в 08:14
Ответ дляНаивная Хо
Це, якраз, не просто, а регулярні вправи і труд, бо проблеми з дихальною системою. А гормони дати подихати значно простіше.