Якось так і живу• 27 января 2025

Що робиться в моєму житті?

Мама жила з вітчимом все життя, зійшлися коли мені було десь 4. Він все життя бив її, потім почали пити. Так і не розходилися, незважаючи на наші молитви і прохання. Потім згорів будинок мами, купили інший і почали взагалі двох випивати та битися. Мама неодноразово попадала з побиттям в лікарні, а вітчим з ножовими. Але все обходилося. Тепер коли вони востаннє пили, вона його знову тикнула ножем, єлі вижив. Кілька днів був в лікарні. Її закрили, напевно посадять від 3 років. Це капець! Все життя я тікала від такого оточення і п янок.
Їх спільна дитина мій брат, зараз також у в´язниці. Він дитя вулиці, ніхто його не вчив, не доглядав за ним. Він різ сам. Пам´ятаю, коли мама купила йому куртку за свої гроші, вітчим їх не пускав додому, а потім бив. Брата посадили неповнолітнім на 4 роки.
Що за життя?!
Мій чоловік, також сидів бо випадково збив людину. Ми переїхали і будуємо своє життя, не таке як у нас в дитинстві. Ось тільки так і тут я забуваю все.
Ось після випадку з мамою, не розумію чому так?! Чому трудяща жінка довела своє життя так і не подивилась на своїх дітей?! Боляче за всіх, що за карма, чи може гріхи якісь, просто не розумію!
Поділитися і поговорити можу тільки з своїм чоловіком, більше ні з ким.
Зліпок ступні• 27 января 2025
Каждый сам кузнец своего счастья.

Это ее выбор бухать и быть битой мужиком.

Вы выбрали другой путь, и все у вас будет норм и отлично.
Суцільна зрада• 27 января 2025
А вы пьете? Ну хотя бы иногда, на день рождения или праздники какие-то? Курите?
автор Якось так і живу • 27 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ні, я не курю взагалі. Інколи можу випити щось на свята, але небагато.
Чучало яблуні• 27 января 2025
Пробачте свою маму і її слабкість, не всім дано позбавитись або уникнути залежностей. Алкоголік це деграданти і там невідворотні зміни у мозку. Тому тепер це частково ваша мама, її особистість майже зруйнована. Запам´ятайте її до. Зараз не беріть близько до серця бо це вже не вона, це наслідок розпаду особистості
автор Якось так і живу • 27 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Каждый сам кузнец своего счастья.

Чомусь тяжко на душі, що все так склалося. Я не можу нічим зарадити, ми пропонували їм розійтися. Маму забрати до себе, вітчим також би не пропав. Але вони всеодно були проти
автор Якось так і живу • 27 января 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Чомусь ваші слова визвали сльози на очах.
Суцільна зрада• 27 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Возьмите аскезу, вообще не пейте никогда. Пару лет хотя бы.
Чучало яблуні• 27 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Підіть до любого нарколога, він вам це скаже. Нема смислу себе картати за те шо не зробили. Ви і не могли якшо людина з великим стажем пияцтва.
автор Якось так і живу • 27 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Мені це не тяжко, залежності не маю. Просто все дитинство бачила лиш одне: п´яних батьків, побиття, інколи навіть вішалися. Нас було дітей троє. Сестра зведена. Спочатку дітьми ми намагалися їх заспокоїти, розборонити. Потім я перестала, мені було всеодно, я закривала двері в кімнаті і лягала під ковдру. Сестра просила допомогти їх вмовити, а я говорила - хай роблять що хочуть. Хоча в душі дуже переживала.
Пам´ятаю, я здала перший зно і могла поступити в будь який університет, але вітчим мене не пустив. Сказав, будеш вдома. Спати город. Тоді я написаля таблеток і отравилась. Це було раз, після того я дочекалась 18 років і поїхала звідти назавжди.
ДА да да• 27 января 2025
Не верится, что нормальная и работящая женщина со своим жильём будет терпеть вот такое мурло! Не верю, что она родила и не могла воспитать вашего брата.
Они такие! Это дно. Извините, но вы же это вывалили, я прочитала и как в говно окунули!
Она НЕ ХОТЕЛА жить иначе!
Я тоже была глупая и вышла замуж за идиота, вернее открылись глаза в декрете, потому что тогда стало меньше денег и впервые проводили много времени с ним.
Так вот, собралась и ушла с ребёнком! Не могла даже подумать, что буду что то там терпеть и ребёнок будет это видеть!
Так у меня жилья не было и из-за войны переехала….
Жаль детей в таких семьях, нет возможности им в будущем жить в нормальных семьях. Короче ужас ваша тема!
Алина-1240• 27 января 2025
Ну просто вы родились у такой матери.не свезло, но бывает и похуже.стройте свою жизнь подальше от такой родни по другому..а стыдиться тут нечего,вы в чем виноваты,вы не ваши родичи
Мамин тріль• 27 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Это на вас там одежда болтается?
Суцільна зрада• 27 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Візьміть аскезу хоча б на рік. А там вже як сили волі вистачить.
автор Якось так і живу • 27 января 2025
Ответ дляДА да да
Она НЕ ХОТЕЛА жить иначе!
Я це зараз розумію, що вона не хотіла. Просто не хотіла жити нормально. Скільки разів пропонували допомогти і піти від нього, але вони всеодно отак жили далі.
Мамин тріль• 27 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Что вы лепите эту аскезу везде?
YaЯна• 27 января 2025
Я б забула про таку матір. Не потрібна вона вам. Сидітиме у в´язниці буде плакатися вам. Вийде звідти ще гірша, на шию вам падати почне, а вам доведеться глядіти її. Бо бачу, душа у вас добра
Простіть і забудьте, займайтеся своєю сім´єю
ДА да да• 27 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Забыли и забили! Живите своей жизнью, занимайтесь своей семьей и просто имейте ввиду то, что видели в детстве как негативный пример, к чему вы никогда не придёте и чего не сделаете❤️
Суцільна зрада• 27 января 2025
Ответ дляМамин тріль
Что вы лепите эту аскезу везде?
Потому что народ сума сходит, так будет не такая горячая кровь, спокойнее, легче жить станет.
автор Якось так і живу • 27 января 2025
Ответ дляДА да да
Так, це приклад тої сім´ї якої я точно не хочу.
автор Якось так і живу • 27 января 2025
Ответ дляYaЯна
Забути, можливо. Чомусь за всіх переживаю, особливо за тих кому до мене не має ніякого діла. Напевно, це такий характер.
ДА да да• 27 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Мозги включать просто надо, а не русачьи «аскезы» да тащить!
Суцільна зрада• 27 января 2025
Ответ дляДА да да
Вам видніше як правильно)))
ДА да да• 27 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Вам видніше як правильно)))
Несомненно, кэп🫡
Фиктивная• 27 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу
А навіщо маму до себе?
Пффф 100%• 27 января 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Каждый сам кузнец своего счастья.

А брату автора хто кував майбутнє з такими ’взірцевими’ батьками?
автор Якось так і живу • 27 января 2025
Ответ дляФиктивная
А навіщо маму до себе?
Тоді так склалося, чоловік запропонував і моя дитина її дуже любить. Якщо не дивитися на алкоголь, раніше до того як зв´язалась з вітчимом вона мала все і працювала добре. Тримала дві корови, ходила на ферму, свій будинок. Ні в чому не відмовляла собі, тоді навіть не вживала алкоголь.

Я пам´ятаю, вітчим навіть заставляв пити, але то її вибір. Вона такого вибрала і пішла разом з ним по тому шляху.
Фиктивная• 27 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу

Ви щось робите не так у вихованні дитини, якщо вона так любить бабцю-алкашку. Й яка різниця, якою ви її пам´ятаєте? Навіщо до себе в сім´ю її тягнути? Хочете долучитися до маминого хоббі?
автор Якось так і живу • 27 января 2025
Ответ дляПффф 100%
Дійсно, я кажу що тут винні батьки що дитина має таке становище. Він в дитинстві років в 10 збирав метал, то що заробив часто купував їжу додому. Бувало, що не хотів віддавати гроші, то вітчим не дозволяв навіть їжу брати.
Та і ми з сестрою ( вітчима дочкою) ціле літо завжди працювали. Нас брали в ліс там ми збирали ягоди та продавали, звісно гроші і у нас забирали. Інколи ми бунтували і просили собі зароблені лишати, але нам тоді ставили ультиматум - що ми повинні дати гроші за бензин, купувати собі окремо їжу і не те що він купив. В основному це все вітчим робив.

На школу інколи вдавалося зекономити гроші і купити собі портфель та зошити, а в основному ми і того не мали. Бо тільки я знала з дитинства як економити та збирати гроші, я ховала подалі від вітчима. Чомусь завжди соромилася своїх батьків, особливо коли п´яні.
Фиктивная• 27 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу

Чомусь соромилася Автор, ви тролляка?
Пффф 100%• 27 января 2025
Ответ дляЯкось так і живу

Він вам не батько.
У вас зараз своя сім´я, живіть нею.