Садоводница• 27 января 2025

Для тих, кого відшив той чи інший чоловік. Радійте цьому, дівчатка любі

Баба з возу,кобилі легше
Без Баяна• 27 января 2025
😂ага , ок …
КаРаКаТиЦа• 27 января 2025
Че это вас так зацепило?
Позитивна• 27 января 2025
Мене багато відшивало
Без Баяна• 27 января 2025
Я б з цим не змирилась , тільки мій чоловік у молодості хотів мене відшити … ну то він мусив стати моїм чоловіком 😆
Галя-краля• 27 января 2025
І що?
Позитивна• 27 января 2025
Але найбільш чомусь зачепило, було перше кохання, обіцянки, довго зустрічалися. Потім в мене померла мама, я впала в глибоку депресію, він якось віддалився, образи, претензії і розійшлися. Молоді, я хотіла сімʼю, він не був готовий. Я потім вийшла заміж за 2 роки, він женився в 40. Недавно натрапила на фото його весілля в спільних знайомих і мене зачепило чомусь
КаРаКаТиЦа• 27 января 2025
Ответ дляПозитивна
Ви все правильно зробили
Позитивна• 27 января 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви все правильно зробили
Тоді так, якось не клеїлося, він був молодим, я вже сирота, травмована. Саме боляче було, що він і не розумів мій біль. Я його не згадувала роки, а то побачила фото і чомусь згадалась та образа..
КаРаКаТиЦа• 27 января 2025
Ответ дляПозитивна
Ну важливо прожити ту біль, і прийняти, простити його. Головне що у вас життя склалось так як ви хотіли. Я не знаю але я легко відпускаю людей, час проведений разом не має значення
Позитивна• 27 января 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Мабуть в якісь мірі моє самолюбство каже - тебе не вибрав, а когось так. Хоча в мене вже давно сімʼя. Давно влаштована психіка) може тому, що любов була і якось так…
КаРаКаТиЦа• 27 января 2025
Ответ дляПозитивна
Може, але як кажуть: коли любиш - відпускаєш легко) задумайтесь
Баба_Воля• 27 января 2025
Мене відшив, але не відпускає
Позитивна• 27 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
Мене відшив, але не відпускає
Це як? Тримає як запасний аеродром? І таке в мене було
Удальонка• 27 января 2025
Та ну вас з вашими любовними історіями! Начитаєшся тут, а потім сни сняться, як до мене зі своїм коханням липнуть молоді гарненькі чоловіки.
А на фига воно мені потрібно? Мені 60+.
Сарафанное радио• 27 января 2025
Ответ дляПозитивна
Бо в радості легко, а в горі як раз і розпадаються пари і шлюби.
Крижана бурулька• 27 января 2025
Ответ дляПозитивна
Так це не відшив, це просто розсталися, кинув. Відшив це коли ви хотіли б зним зустрічатися а він зовсім не захотів, відхилив ваші натяки чи зізнання в симпатії
Хвець-тець• 27 января 2025
Мене відшив чоловік, дуже мені подобався, довгий час не могла це прийняти.
До сих пір думаю чого, я одинока вже 12 років, він сам. Старший мене на 20 років
r25-1• 27 января 2025
Ответ дляХвець-тець
так може пробувати ще
Хвець-тець• 27 января 2025
Ответ дляr25-1
так може пробувати ще
Навіщо
автор Садоводница • 27 января 2025
Ответ дляПозитивна
Любите поганих чоловіків
автор Садоводница • 27 января 2025
Ответ дляПозитивна
Мабуть вас приваблюють ті хто холодні до вас
автор Садоводница • 27 января 2025
Ответ дляУдальонка
А на фига воно мені потрібно? Мені 60+.
)
автор Садоводница • 27 января 2025
Ответ дляХвець-тець
Ви не дама його серця тому що
автор Садоводница • 27 января 2025
Ответ дляБез Баяна
Брєдік
Хвець-тець• 27 января 2025
Ответ дляСадоводница
Ви не дама його серця тому що
На жаль, хоча він перший до мене підкочував. Коли я відповіла взаємністю, він став хамить і все.
Гроші мені не потрібні його, хоча він не багатій, просто покохала
автор Садоводница • 27 января 2025
Ответ дляХвець-тець
Йому подобається те,що недосягаємо
Хвець-тець• 27 января 2025
Ответ дляСадоводница
Йому подобається те,що недосягаємо
Бог з ним, його рішення.
автор Садоводница • 27 января 2025
Ответ дляХвець-тець
Бог з ним, його рішення.
Ну так.Вам повинно бути по фєні,що про вас думають інші люди.Живіть у своє задоволення тільки так робіть,як хочете ви.
Хвець-тець• 27 января 2025
Ответ дляСадоводница
Мені просто жаль, ми могли би бути парою. А так я одиначка і він сам.
автор Садоводница • 27 января 2025
Ответ дляХвець-тець
Ви зробили тільки одну помилку (ви і він) - що весь цей час не поговорили толком і не дійшли якогось висновку.Шукати вам когось чи все ж таки з ним бути.