Садоводница• 27 января 2025
Для тих, кого відшив той чи інший чоловік. Радійте цьому, дівчатка любі
Баба з возу,кобилі легше
Хвець-тець• 27 января 2025
Ответ дляСадоводница
Ви зробили тільки одну помилку (ви і він) - що весь цей час не поговорили толком і не дійшли якогось висновку.Шукати вам когось чи все ж таки з ним бути.
Не йшов він на розмову.
А пошуків не хочу, не треба воно мені вже.
Садоводница
• 27 января 2025
Ответ дляХвець-тець
Не йшов він на розмову.
Мовчання - також відповідь,кажуть.
Хвець-тець• 27 января 2025
Ответ дляСадоводница
Як це шукати, не хто мені більше не сподобався да і все. Роки пробігли, я давно сама
Садоводница
• 27 января 2025
Ответ дляХвець-тець
Дуже сумно,що так
Садоводница
• 29 января 2025
Ответ дляr25-1
ибо не везде говно. Где то же и мед. Просто люди стали дикие. Каждый со своим телефоном на едине проводит время. это уменьшает времяпровождение в барах-парках-улице и сокращает возможность знакомств
Ну да.