Фісташкова кава• 27 января в 10:24

Де полетіти в травні, щоб тепле море і білий пісок?

Доброго ранку, хто був у травні на морі і може порекомендувати, буду вдячна. Щоб вода була тепла , вище 22ʼ і хочу білий пісок. Дивлюся на ОАЕ , можливо , хтось накидає варіанти з власного досвіду.
Марс атакует• 27 января в 10:33
Занзібар?
Сиреневая цапля• 27 января в 10:37
Мальдіви
Сиреневая цапля• 27 января в 10:38
В ОАЕ в травні вище 22 може не бути
автор Фісташкова кава • 27 января в 10:49
Ответ дляСиреневая цапля
В ОАЕ в травні вище 22 може не бути
Травень там спека починається , море вже тепле
Турагенція Tourdream• 27 января в 10:49
Якщо в ОАЕ, то Вам на острів Саадият в Абу Даби потрібно. Там дійсно білий песок на пляжах та відкрите море. Взагалі таке враження, що це не Персидський залив, а океан.
З інших країн, щоб не далеко летіти, можна подивитися Середземноморські курорти Єгипту (’єгипетські мальдіви’) та Кабо Верде.
Блиск думки• 27 января в 10:52
Дубаи если рядышком, в начале мая там еще не прям сильно жарко , но лучше апрель конечно. Белый песок доминикана, занзибар, но могут быть дожди в мае