Хомо_сапиенс• 27 января в 10:56
Як знизити потяг до чоловіка
Планую зустріч з чоловіком, навіть будемо ночувати в одній квартирі. Інтимні відносини зараз допустити не можна. Можу дозволити собі тільки обійми. Що робити? Як відключити в собі цій стан як на гойдалці?
Хомо_сапиенс
• 27 января в 10:59
Ответ дляNatalia505
Не ночуйте разом.
Це крайній варіант. У нас дуже мало часу і ми повинні мати спілкування
Natalia505• 27 января в 10:59
Для чого провокувати ситуацію, якщо ціль її уникнути? Не створюйте умови для зближення, все просто
Хомо_сапиенс
• 27 января в 11:00
Ответ дляБалаболка
Расковыряйте старую пломбу, за зубной болью будет не до потягів
)) всі здорові
Підмітайло• 27 января в 11:00
Це капець, якого ляда з ним ночуватм в одній квартирі? Ніде спати, зніміть номер в готелі? А потім питання , а чого ви так до жінок? Їх же підтримувати тереба. Дурість якась.
ДеньгиНеСдаю• 27 января в 11:01
На літак пересядьте.
Дами, потяг - це транспорт, а Ви пишете про ТЯЖІННЯ !
Хомо_сапиенс
• 27 января в 11:02
Ответ дляДеньгиНеСдаю
На літак пересядьте.
Добре) я з російськомовного регіону, вчу тільки мову, виправлюсь
Підмітайло• 27 января в 11:02
Ответ дляХомо_сапиенс
Повинні для кого? Хто зобов´язав, що повинні?
Хомо_сапиенс
• 27 января в 11:03
Ответ дляПідмітайло
Тобто хочемо, бо більше не буде часу
Мошей ницца• 27 января в 11:18
Эмм...не представляю если мне нельзя по каким-то причинам секс, что бы мне кто-то залез в трусы...🤔
З царем в голові• 27 января в 11:26
Ответ дляХомо_сапиенс
нет крайнего варианта
АсобеннАя• 27 января в 11:29
Ответ дляХомо_сапиенс
Тобто хочемо, бо більше не буде часу
Останній секс в житті?
ДеньгиНеСдаю• 27 января в 11:37
Ответ дляХомо_сапиенс
Ви тут не одна така) регулярно бачу ці теми з ’потягами до чоловіків’
Хомо_сапиенс
• 27 января в 11:38
Ответ дляАсобеннАя
Останній секс в житті?
Ні. Ми на війні. І цінуємо час, коли зможемо побути разом в спілкуванні
Хомо_сапиенс
• 27 января в 11:43
Ответ дляДа Щас же
Тю, то напишіть його жінці де зустріч. Буде не до сексу.
Він не одружений
ЗдесяЯ• 27 января в 12:07
А почему недьзя переспать?что тут такого?хочется переспите. Живем один раз
Підмітайло• 27 января в 12:08
Ответ дляЗдесяЯ
Та ви що, а репутація, що не підстилка?
Хомо_сапиенс
• 27 января в 12:14
Ответ дляПідмітайло
Вони всі не одруженні там.
За всіх не знаю. Мій неодружений
Підмітайло• 27 января в 12:17
Ответ дляХомо_сапиенс
За всіх не знаю. Мій неодружений
Так, звісно))
Хомо_сапиенс
• 27 января в 12:18
Ответ дляПідмітайло
Та ви що, а репутація, що не підстилка?
Це ви мені?😳Дівчата, тут взагалі нормально можна спілкуватися? Я задала нормальне питання. Чи неможливо допустити таку ситуацію в вашому світі? Ми нормальні вільні люди, у нас все життя попереду, якщо війна не забере.
Підмітайло• 27 января в 12:36
Ответ дляХомо_сапиенс
Трохи в шоці від відповідей
Та тут таке пишуть, що ми кожен день в шоці. Хочу зустрітися і обійматися, але без сексу. А чоловік цього хоче?
Вам відповідь дали відразу: навіщо такі гівномуття? Зустрілися в кафе, ночівля окрема. Або , навіщо цей цирк влаштовувути, що ти подобаєшься, але я триматиму паузу, щоб що?
Хомо_сапиенс
• 27 января в 12:55
Ответ дляПідмітайло
Звісно, це наше рішення не поспішати. Але є проблеми з часом, житлом, тому і нервуюсь, як встояти. Я його дуже ціную і він мене)
месяцкие• 27 января в 13:34
Ответ дляДеньгиНеСдаю
На літак пересядьте.
По́тяг — стійке прагнення, сильна внутрішня потреба, бажання
яке тяжіння?
Ms. Искренность• 27 января в 15:26
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Вам би теж трохи мовою поцікавитись не завадило)
Звідки ви взяли, що потяг - це виключно траспорт??? Навпаки, це друге значення цього слова і на сьогоднішній день застаріле
ПОТЯГ1
1, у, ч. 1. до чого, з інфін. Настійне прагнення до чого-небудь, сильна внутрішня потреба робити щось, бути десь.
2. до кого. Посилена, непереборна схильність до кого-небудь, настійна потреба спілкуватися з певною особою.
3. псих., фізіол. Напівсвідоме, інстинктивне прагнення до чого-небудь.
ПОТЯГ2, а, ч., заст., поет. Поїзд (у 1 знач.)
Потяг - той що тягне (застаріле значення) , він і є локомотив. Поїзд - сформований і зчеплений состав вагонів з одним або декількома діючими локомотивами чи моторними вагонами
ПОТЯГ1