Агент Пинкертона• 27 января 2025
Глюкометр показал сахар 9,8 (натощак)
Вечером после еды был так же около 10.
Решили перемерять утром натощак, результат 9,8
Мужчина, 68 лет
Месяц назад удаляли камень с почки (опер.вмешательство было)
Чего замеряла- сказал, что пить хочется, сушит часто.
Куда сейчас бежать? К семейному? Пусть даёт направления куда что дальше?
Изучаю в Гугле рекомендации по питанию и образу жизни.
Это сахар можно сбить или это означает, что есть диабет? (Диабета не было)
Мужчина, 68 лет
Агент Пинкертона
• 27 января 2025
И я почитаю с удовольствием диету.
Как раз тоже думаем перебираем что можно , а что нельзя
Немного не поняла в гугле- чтоб понизить сахар надо выпить сладкий чай. Правда?
культУра• 28 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а можете написать вот например сгеодня что ели и пили? а с кофе как правильноь быть?
блин, мне кофе без сахара вообще отстой. одна радость была в жизни, и ту пить боюсь
замените сахар эритолом.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Сьогодні їла омлет і тости з бринзою і в´яленими томатами. Омлет взагалі люблю на сніданок. Томати сама в сезон в´ялила, запасики робила
На обід буде перловка з грибами. Вчора скумбрію запікала. Овочі часто запікаю взагалі. З каш ще булгур і рис люблю. Капуста в мене добре йде, і тушкована, і квашена. Хліб беру цільнозерновий і підсушую в тостері. І смачніше, і корисніше. М´ясо не дуже люблю в принципі, тому тут сильно не підкажу. Іноді грудку курячу запікала, і пару разів робила щось типу буженини з нежирного шматка свинини, щоб на тости було що класти.
Каву зранку п´ю, просто замість цукру стевію використовую. І шматочок шоколаду, теж на стевії купляю. Від солодкого повністю не змогла відмовитися, просто зменшила кількість і перейшла на менш шкідливий варіант.
ЧупакабраЗеБест• 28 января 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
вот тоже такого наготовлю, а то я гречка да гречка, видеть ее уже не могу.
я вот печеньки нашла, написано без сахара, так вижу там шоколад. его ж тоже нельзя: или такой можно?
Да_Я_ТакаЯ_• 28 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Брала такі, але намагаюся просто шоколад брати.
Люблю цього виробника
Якщо чесно, не знаю, що краще. Бо там склад теж не ідеальний. В мене знайома простий чорний шоколад зранку по шматочку їсть, і теж нормально. Тут ще по свойому організму краще дивитися.
Люблю цього виробника
Да_Я_ТакаЯ_• 28 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
В мене коли цукор вперше піднявся, лікар так налякала, що я взагалі в істеріку впала. Особливо коли вона сказала, що до 40 років таблетки не призначають, а на інсулін садять.
А потім пішла до іншого лікаря, та вже заспокоїла і нормально пояснила все. Не так все і страшно. Тим більше діабет 2 типу дуже часто взагалі корегується дієтою і способом життя. Ну і нерви в порядок привести треба