Агент Пинкертона• 27 января в 11:58

Глюкометр показал сахар 9,8 (натощак)

Вечером после еды был так же около 10.
Решили перемерять утром натощак, результат 9,8
Мужчина, 68 лет
Месяц назад удаляли камень с почки (опер.вмешательство было)
Чего замеряла- сказал, что пить хочется, сушит часто.

Куда сейчас бежать? К семейному? Пусть даёт направления куда что дальше?
Изучаю в Гугле рекомендации по питанию и образу жизни.

Это сахар можно сбить или это означает, что есть диабет? (Диабета не было)
автор Агент Пинкертона • 27 января в 21:53
И я почитаю с удовольствием диету.
Как раз тоже думаем перебираем что можно , а что нельзя

Немного не поняла в гугле- чтоб понизить сахар надо выпить сладкий чай. Правда?
культУра• 28 января в 00:46
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а можете написать вот например сгеодня что ели и пили? а с кофе как правильноь быть?
блин, мне кофе без сахара вообще отстой. одна радость была в жизни, и ту пить боюсь
замените сахар эритолом.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 января в 12:18
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Сьогодні їла омлет і тости з бринзою і в´яленими томатами. Омлет взагалі люблю на сніданок. Томати сама в сезон в´ялила, запасики робила
На обід буде перловка з грибами. Вчора скумбрію запікала. Овочі часто запікаю взагалі. З каш ще булгур і рис люблю. Капуста в мене добре йде, і тушкована, і квашена. Хліб беру цільнозерновий і підсушую в тостері. І смачніше, і корисніше. М´ясо не дуже люблю в принципі, тому тут сильно не підкажу. Іноді грудку курячу запікала, і пару разів робила щось типу буженини з нежирного шматка свинини, щоб на тости було що класти.
Каву зранку п´ю, просто замість цукру стевію використовую. І шматочок шоколаду, теж на стевії купляю. Від солодкого повністю не змогла відмовитися, просто зменшила кількість і перейшла на менш шкідливий варіант.
ЧупакабраЗеБест• 28 января в 12:22
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
вот тоже такого наготовлю, а то я гречка да гречка, видеть ее уже не могу.
я вот печеньки нашла, написано без сахара, так вижу там шоколад. его ж тоже нельзя: или такой можно?
https://rozetka.com.ua/ua/400239684/p400239684/?ga...
Да_Я_ТакаЯ_• 28 января в 13:25
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Брала такі, але намагаюся просто шоколад брати.
Люблю цього виробника
https://steviasun.com.ua/catalog/shokolad-zi-stevi...
Якщо чесно, не знаю, що краще. Бо там склад теж не ідеальний. В мене знайома простий чорний шоколад зранку по шматочку їсть, і теж нормально. Тут ще по свойому організму краще дивитися.
Да_Я_ТакаЯ_• 28 января в 13:29
Ответ дляЧупакабраЗеБест
В мене коли цукор вперше піднявся, лікар так налякала, що я взагалі в істеріку впала. Особливо коли вона сказала, що до 40 років таблетки не призначають, а на інсулін садять.
А потім пішла до іншого лікаря, та вже заспокоїла і нормально пояснила все. Не так все і страшно. Тим більше діабет 2 типу дуже часто взагалі корегується дієтою і способом життя. Ну і нерви в порядок привести треба
автор Агент Пинкертона • 28 января в 13:49
Підкажіть яке заспокійливе вам допомогло