Значит надо• 27 января 2025
як Ви б поступили. школа
Робота з дому, але дуже складна. колли, мітінги онлайн.
дочка в школі до 13.
варіант 1) забирати в 13 спокійно в свій обід, але другу половину дня працювати в кіпіші і дитина буде сидіти в телефоні ті 4-5 годин,
варіант 2) забирати 16 година в свій робочий час (це займає 30 хв), їхати в нервах з ноутом (бо це робочий час). Але з 13 до 16 будуть 3 години спокійної роботи.
дочка в школі до 13.
Вельми шановна• 27 января 2025
Перенесите обед, если есть возможность
За ирацте не точно в 16, а раньше, если есть митинг на 16
Болтушка Му• 27 января 2025
Забирала б спокійно в обід, якщо є можливість - перенести його на пізніше. Домовлятися з дитиною як вона буде себе поводити, щоб вам не заважати. Найняти людину, яка буде з дитиною з 14 до 18 або буде забирати її. Дитина хоче лишатися до 16 чи хоче додому? Я сама ходила і так мені добре було вдома, а не в школі.
Комиссия50%• 27 января 2025
Ответ дляВикупана
Знову ви?
Я теж відразу впізнала. Зараз буде 5 сторінок відмовок, чому так як пропонують не підходить
Вредняжка• 27 января 2025
Свою я забирала в обед, потом спокойно работала, с началом карантина работаю удалённо.. но у меня дочь всегда умела сама себя развлечь, делала уроки, рисовала, лепила, что-то клеила, выризала в своей комнате, моё присутствие ей не было необходимо.
Из Кукуева я• 27 января 2025
Я б забрала дитину в 13. Краще вона буде під боком, навіть в телефоні. Наче вона в школі не буде в ньому сидіти
Своего не предлагать• 27 января 2025
Ответ дляТут надолго
А скільки дитині вашій, шо ви працюєте в кіпіші коли вона вдома?
и я понять не могу, какой кипиш, если ребенок уже школьник ?
Милота• 27 января 2025
Так ребёнок школьник - какой там кипиш великий- привели, посадили есть, после еды пусть уберёт за собой , посуду помоет - уже час ребёнок занят.
Потом посадили за уроки - пусть делает, что не знает - оставляет на вечер. Ну, посидит потом в телефон час-другой? И что? Все лучше, чем в школе в том же телефоне.
Значит надо
• 27 января 2025
Ответ дляПластилин_Колец
А в 16 - это со сделанными уроками? Если да, то в 16 конечно.
ні, просто продовжена група
Акуна_Матата• 27 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Моїй 14. Працюю з дома, комп´ютер у неї в кімнаті. Тиждень вона хворіє, дома сидить. І це жах який кіпіш
Ні, вона напряму не заважає, їй є чим зайнятися. Але ото ’мааам’ відволікає постійно. А вона то новинами зі шкільного чату поділитися хоче, то питає, скільки макаронів в суп сипати, то що робити з супом, якщо макаронів виявилося забагато
Своего не предлагать• 27 января 2025
Ответ дляАкуна_Матата
эээ... вы не наговаривайте на ребенка. помощница, маму супом кормит, а вам все не так. от вредина такая.
Акуна_Матата• 27 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Та я дуже рада. І навіть їла той суп (чи макарони з підливкою
) і нахвалювала. І вона в мене взагалі молодець. Але кіпішна дуже
Своего не предлагать• 27 января 2025
Ответ дляАкуна_Матата
та моя тоже раньше то макароны с подливкой сварит, то гречку. а сейчас и борщи суперские и голубцы и пирожки и чебуреки с пельменями- все суперское. и старую хозяйку за пояс заткнет. так что пусть учится. главное, что у нее желание есть.
Акуна_Матата• 27 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Та я теж вважаю, що навчиться ще. Он яєшню з беконом вона вже краще за мене робить. І кексики смачні пече.
СамавиховуюКота• 27 января 2025
У нас можна домовитись перенести обід. Я переносила з 15 до 16 і в цей час сина забирала. Він приходив додому, обідав і потім годину сидів в планшеті і мене не чіпав. Або підлаштовувала додаткові заняття на цей час онлайн. А ще ж таксі, яке можна замовити і вони привезуть дитину. У Києві це Пінк таксі, я раніше користувалась
Не заздріть тьоті• 27 января 2025
А сколько ребенку?
Найдите кто будет забирать и приводить в 16.