бибизяна• 27 января 2025

обов´язки "чай, кава босу і гостям"

зараз в пошуку роботи. Шукаю вакансію офіс-менеджер чи адміністратор т.я. є досвід. У всіх в обов´язках вказують приготування чай, кофе директору, гостям і тд. Я одна цього не розумію? Шо за обслуговуючий персонал, шо за рабське відношення? Йде нарада, то пів години займіться роботою, а не ’кофєпітієм’. Директор, що якийсь інвалід, який сам собі не може зробити каву? просто треба підняти дупу і нажати кнопку на кавомашині. Я просто цього не розумію. До цього було дві роботи і всі собі самі себе обслуговували. І начальники також.
Love_Love_Love_• 27 января 2025
Ответ дляКров з молоком
Девочки, кто готовил чай-кофе, а нужно спрашивать сколько класть сахара итд? Или приносится сахарница?
Никогда не готовила. Но интересно.
Ну вот, идёт Нарада, попросили чай-кофе.
Как узнать у гостей что кому положить?
Дають в стіках і молоко
Кров з молоком• 27 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Дають в стіках і молоко
А, ну да, стики...не подумала)
Море Щастя• 27 января 2025
ой не можу, орірую, згадала Нє родісь красівой, вибачте, але якщо Ви претендуєте на посаду кавоварки, то треба варити каву, без цього ніяк.
Летала_НаМетле• 27 января 2025
Ответ дляКров з молоком
Никогда не готовила. Но интересно.
Как узнать у гостей что кому положить?
Стики приносятся
СирОжино пирОжино• 27 января 2025
Ахаха я ржу...
Це секретар каву чай готує, а тепер бачимо цю справу навісили на офіс менеджера)))
Шановні 73%, ви вдало вибрали собі місце на смітнику життя з чим я вас і вітаю. Бррр
КондуктЕр тролейбуса• 27 января 2025
Ответ дляРаз одела не бу
працювала з арабами, а там кожному гостю треба було готувати каву. хотіла потім, щоб дали диплом офіцанта. человек по 10 кожного дня в гости приходили на каву. набегалась з подносами. зі я перекладач
А где секретарь в это время был?
Неместная Я• 27 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
почему вспомнили сериал Не родись красивой?
Милота• 27 января 2025
Ответ длябибизяна
йде нарада, а не кофепітіє)))
Автор, ну с таким успехом какой чай или кофе в период рабочего времени. Идет рабочий процесс, а не кофепитие.
Нервогенератор• 27 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Йде нарада, встає директор і робить всім каву, приносить воду……. так, ви праві
Ще каже що досвід є..
Забрызжу ядом• 27 января 2025
Не понимаю, почему с таким гонором вы ищете работу администратором. Вам минимум президентом компании нужно искать😂😂😂
Чаюри• 27 января 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ахаха я ржу...
Серйозно? А до 2019 офіс менеджери не варили каву? Нічо що у нас по всій країні секретарів називають офіс менеджерами вже десятки років? Порохоботи уже пришпарили.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 января 2025
так он и минет сам себе не сделает
ХвилювАллочка• 27 января 2025
Цікаво, а як в європейських країнах з цим справи? Чи тільки в нас - прислуга кругом - і вдома, і на роботі? Реально - робота роботою, а кава - під час перерви, де кожен сам йде і наливає з кавомашини. Уявляю картину - сидять всі за столом з важливими документами і тут - раз і хтось проливає каву на ці документи, а яяяй... Нема в нас культури поведінки.
автор бибизяна • 27 января 2025
Ответ дляХвилювАллочка
по відповідям, то всі рахують це нормою. І обслуговують із задоволенням)))) Та й ще й не розуміють, як це може не подобатись такі вимоги до вакансії.
Доктор Хаос• 27 января 2025
Ответ длябибизяна
Те що вам подобається роботодавцю фіолетово, у нього є вакансія із ось такими обов´язками, не подобається йдете на вакансію де приготування кави в обов´язок не входить)))весело як деякі вирішили робочому процесу інших повчити, відкрийте свою фірму можете процес нарад організувати як вважаєте за потрібним, а поки що, будучи народним персоналом ваше фе нікому не цікаво)))
Доктор Хаос• 27 января 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Прислуга то хто, хто виконує робочі обов´язки? Ви домогосподарка яка нараду бачила в серіалах? Вийдіть на гарну роботу де вас будуть кликати на наради , навчіться нормально каву пити не проливаючі на себе подивитись як це відбувається, за 15 років моєї практики ніхто каву/чай/воду нікуди не лив не потрібно своє невміння каву пити і фантазію на інших перекидати.
ХвилювАллочка• 27 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Ні, я пропрацювала на державних роботах 28 років, правда, не керівником, а в підпорядкуванні. За весь час нікому не робила кави, робив хтось інший, але не я. Зазвичай, на державних роботах секретарки нема, це тільки в компаніях приватних. Тому й не можу себе уявити на місці секретарки та й керівника - не люблю, щоб біля мене бігали.
СирОжино пирОжино• 27 января 2025
Ответ дляЧаюри
Ні. Секретар це ніякий не офіс менеджер.
СирОжино пирОжино• 27 января 2025
Ответ дляЧаюри
Не порохобот я, копайте глибше))
Чаюри• 27 января 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Роботодавцям розкажіть)
СирОжино пирОжино• 27 января 2025
Ответ дляЧаюри
Роботодавцям розкажіть)
Я была как раз на собеседовании на вакансию офис менеджер в строительную компанию. Там одним из важных требований было поиск и подготовка и участие в тендерах. Вотак. А это очень ценный и одельный и дорогой специалист но не как офис менеджер за 20 тыс. Чай и до чая приготовь и закупи тоже входило в обязанности.... Я так посмотрела что реально на те условия надо три человека, а на один.