Молчавочка• 27 января 2025
Секс больше нужен мужчинам?
Как считаете ?
Результат:
вже голосів:
45 (45.45%)
Обоим одинаково
39 (39.39%)
Да, мужчинам
10 (10.1%)
Нет, женщинам больше нужен
5 (5.05%)
Он вообще никому не нужен )
Міс Всесвіт• 27 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Коли людина хоче т.ахатись її нічого не зупинить.Тим більше що можна все робити тихенько що б ніхто не бачив і не знав.
Женщин останавливает много факторов
вентиляторная• 27 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ні,я так не думаю.Де ж чоловічі борделі та постійні приставання від жінок на вулицях?
Є чоловіки,які продають тіло за гроші.
Іллюха Перчик• 27 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Женщин останавливает много факторов
А чоловіків нічого не спиняє.
Міс Всесвіт• 27 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
А чоловіків нічого не спиняє.
Потому что у них более примитивная гормональная система)
Іллюха Перчик• 27 января 2025
Ответ длявентиляторная
Є чоловіки,які продають тіло за гроші.
Я знаю, але їх набагато менше ні ж дівчат.
вентиляторная• 27 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Прям сіли і порахували?
Іллюха Перчик• 27 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Можливо й так.Як вже є.Але ви своїми словами самі підтвердили що різниця є і вона велика.Але тема дуже цікава,мені подобається.
Міс Всесвіт• 27 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Разница конечно большая, но это не говорит о том, что женщине секс нужен меньше чем мужчине.
Іллюха Перчик• 27 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Чоловік готовий до сексу відразу.Якщо дівчина більш менш нормально виглядає,а деякі чоловіки будуть спати зі всім що ворушитися.
Ms. Android• 27 января 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Скажем так- иногда проще дать, чем объяснять как ’правильно’ взять))
В такому випадку краще й не давати, якщо не розуміє як правильно взяти
Міс Всесвіт• 27 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Правильно, это связано с более примитивной гормональной системой... и как следствие, танцы с бубнами для возбуждения не нужны.
А у женщин, сексуальное влечение и готовность к сексу обусловлено колебанием гормонов и как следствие - секс нужен, важен, но требует разностороннего и не однообразного подхода в разные дни)))
Умный и заинтересованный мужчина это понимает и имеет секс в неограниченном количестве)при правильном подходе
Міс Всесвіт• 27 января 2025
Ответ дляMs. Android
Та отож)
А потом вот такие ’неумелые’ мужчины, рассказывают про фригидность
Продаю витрішки• 28 января 2025
Та всім він потрібний, коли людина будь якої статі дійсно відчуває бажання, а не робить то ’для здоров´я, бо інакше жінка хворіє’ як в сусідній темі одне пришелепкувате стверджує