Чорт і Шо• 28 января 2025

Марафон Луценко, Wowbody

Добрмй день, Аніта Луценко і Юлія Богдан проводять марафон Wowbody початок 3.02, вартість 1к за 3 міс, розказують цікаво, можливо хтось вже був на їх марафоні, які враження??чи правду доступні вправи і легко готувати?? Чи цікавий марафон, чи є результат?
После 18• 28 января 2025
Пару років назад купувала,там три рівні по 4 тижні. Можна робити заміни і не готувати їх рецепти. Для мене було дієво, але потрібно дисціпліна
Хтомолодець? Я!• 28 января 2025
Якщо ви організована і дисциплінована то допоможе.
На мені тільки зал працює))) вдома я лінуюсь
Знову Я• 28 января 2025
Да, знакомая купила.
Похудела хорошо на нем, перестала заниматься и сейчас в два раза больше, чем до марафона.
Птица Говоруша• 28 января 2025
У меня приложение. Годовая программа. Мне нравится. Если следуешь, то есть результат. Понятно, что если будешь после него опять есть все подряд и не заниматься, то вес возвращается.
Упругая попка• 28 января 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Бесплатное?
Птица Говоруша• 28 января 2025
Ответ дляУпругая попка
Бесплатное?
Платное. 80 дол в год
Чавонадо• 28 января 2025
Нічого нового не придумали. Худають на дефіциті ккал.
Крижана бурулька• 28 января 2025
Ответ дляЧавонадо
Да, но бесплатно неинтересно
Люблю пиво• 28 января 2025
Аніта така кобилиця стала. Їй самій марафон потрібен.
Пописанная парта• 28 января 2025
Ответ дляПосле 18
А у них готовое меню?
Тундиринда• 28 января 2025
Я була, трохи схудла потім набрала вдвічі більше
Не танцую- но пою• 28 января 2025
Не знаю за цей марафон, зараз на іншому, то поки працює. Але дефіцит калорій, жорстке обмеження в їжі і тренування. Я думаю система кругом однакова. Просто як потім тримати це все, якщо жерти хочеш постійно і чекаєш закінчення марафону, щоз*їсти те, що хочеш, елементарно хоча б цукерочку і латешку....
автор Чорт і Шо • 28 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Ось і мені цікаво, як втриматись)
Птица Говоруша• 28 января 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Ось і мені цікаво, як втриматись)
Для меня самое напряжное - это готовка. А так я вообще не голодная на их меню
Не танцую- но пою• 28 января 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Ось і мені цікаво, як втриматись)
Я боялась, що не витримаю і пару днів без того, щоб не під*їсти щось. Бо готую синам і чоловіку. Але вже 8 день, жодного разу ложку навіть не облизала , коли їм готувала.
Платиш гроші, налаштовуєшся серйозно і робиш по програмі. Мені тренування цього марафону, що я проходжу не подобаються, роблю вибірково, бо важко... але 3 рази на тиждень я ходжу в зал - танці, фітнес. Тому мені вистачає.
Але як далі бути - не знаю. Хоча в цьому марафоні є ’вихід’, типу розробник пропонує місяць виходу з нього і підготовка до життя нашого. Я спробую, тоді зможу відписати. Поки пишу як є - це працює, є чат підтримки, де дівчата скидають тарілки, можна підгледіти як готувати те філе чи білок цікавіше...і адміністратори, які завжди підкажуть що на що можна замінити і на скільки грам. Мінус є в усіх. Обіцяють до 10 кг мінуса(залежить я думаю від стартової ваги, бо якщо понад 100 кг то 10 кг піде легко, є з чого, а якщо 70, то може і не бути стільки)...Побачимо. Я з попереднього понеділка. Легкість відчуваю нереальну, залежність від їжі зменшилась, вже мене і не трясе від погляду на шоколад. До речі, завтра є він в меню, аж 20 грам ніби....тобто розраховують все, їсиш, важиш все.
Я думаю в Аніти щось подібне- дефіцит, вправи і чат підтримки ....Може проходив хтось і відпише
автор Чорт і Шо • 28 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Дякую,так це головне заставили себе робити в дома, а я хочу так щоб всім готувати, бо не витримую собі по 100, а їм окремо, багато ресурсу мого забирає))
Весёлая морковка• 28 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Ага, ось її фото цієї зимові. Знатна ’кобилиця’ . Ви точно не така
Петриківна• 28 января 2025
Ответ дляТундиринда
Воно завжди так коли не живеш в тому ритмі
Петриківна• 28 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
Ви так ще більше розжирієте потім. Просто рахуйте калорії, латешка то не страшно і на схудненні
Давно без алко• 28 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
и стерва..
Экспертиза• 28 января 2025
Ответ дляЧавонадо
Так, але багатьом потрібна компанія, пинок, мотивація у вигляді витрачених коштів.
Чавонадо• 28 января 2025
Ответ дляЭкспертиза
Так і безкоштовне не ціниться. Інформації в інтернеті море
Экспертиза• 28 января 2025
Ответ дляЧавонадо
Так отож. А тут бабки заплатила, мусиш працювати.
автор Чорт і Шо • 28 января 2025
Ответ дляЧавонадо
Може порадите де є безкоштовне меню, хороше?