Этожзвяздаяегообожаю• 28 января в 12:28

наглі куми

Маємо кумів, хрестила у них дитину (своїх дітей у нас ще немає). Вони постійно хочуть,щоб на всі свята дарували дітям подарунки, підвозили їх кудись(так,як свого авто не мають), просто так не телефонують,тільки якщо щось потрібно,ще вони винні нам гроші, не віддають більше року. Коли я запропоную на каву і погуляти, кума постійно зайнята,а потім ще говорить,що я дітям не приділяю увагу. Як би ви в подальшому спілкувалися з такими наглими особами?
годовасик• 28 января в 12:28
ТРОЛЬ
На циголках• 28 января в 12:29
Я бы изначально с такими не связывалась. Где Вы их находите?
Я никогда ничего не требовала у своих кумовей..ниразу. что значит требовать у кумовей и к чему то обязывать людей??
автор Этожзвяздаяегообожаю • 28 января в 12:30
Ответ длягодовасик
ТРОЛЬ
ти?
Пукимончиг• 28 января в 12:30
Нуч не надо было соглашаться. А так обычно да, на праздники дарят подарки детям
годовасик• 28 января в 12:30
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
ти?
автор Этожзвяздаяегообожаю • 28 января в 12:32
Ответ дляНа циголках
зі школи спілкуємося. Тому що ви розумієте,що у кожного своє життя і це ваші діти,а не їх. А наші думають якщо не маємо своїх дітей,так їм не можемо відмовляти
Мудробаба• 28 января в 12:32
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
ти?
Удалено администрацией...
автор Этожзвяздаяегообожаю • 28 января в 12:33
Ответ дляПукимончиг
ми на день народження завжди даруємо, а кума ще натякає на Миколая,новий рік, малій на 8 березня
Мудробаба• 28 января в 12:33
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Удалено администрацией...
Ответ длягодовасик
тролятина ,пройти повз
Контрольница• 28 января в 12:34
Что мешает прекратить общение. Если в моей жизни появляются такие наглые, это меня аж подхлестывает поступить с ними их методом, потом они сами быстро рассасываются
Дама_из_рекламы• 28 января в 12:34
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А ви коли хрестили дитину, як уявляли свою роль?
( Ні я теж проти ось цих дарунків)
Але як саме ви думали бути хрещеними?
дякую аж підскакую• 28 января в 12:34
Просто вы не смогли выстроить личные границы с ними)
Поэтому и пожинаете плоды

Скажу более того, личные границы в подобных случаях выстраиваются через обиду с той стороны.
автор Этожзвяздаяегообожаю • 28 января в 12:35
Ответ дляКонтрольница
зааради дітей спілкуюся,все таки мій хрещеник
Мудробаба• 28 января в 12:35
Ответ дляКонтрольница
Удалено администрацией...
Мудробаба• 28 января в 12:36
Ответ длядякую аж підскакую
Поэтому и пожинаете плоды

Это как ?? Объясните подробнее?
Дама_из_рекламы• 28 января в 12:36
Моїй доньці подружка попросила стати хрещеною.
Моя донька каже, вибач, я не релігійна людина, я не зможу твою дитину привчати до церкви.
На що мама сказала, та яка релігія, яка церква, це чисто формальність.
Кумами будемо, в гості ходити.
Занавес
автор Этожзвяздаяегообожаю • 28 января в 12:37
Ответ дляДама_из_рекламы
( Ні я теж проти ось цих дарунків)
Але як саме ви думали бути хрещеними?
В першу чергу підтримувати дитину,а не задарювати подарунками. І ви читали,що кумовя хочуть тільки щоб для них тільки все робили? і спілкуються,тільки тоді,коли щось потрібно
Дама_из_рекламы• 28 января в 12:37
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Як саме підтримувати дитину?
Пукимончиг• 28 января в 12:37
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
День рождения нг, это ок, 8 марта тоже
автор Этожзвяздаяегообожаю • 28 января в 12:38
Ответ длядякую аж підскакую
Поэтому и пожинаете плоды

так,ви праві. А вони використовують нашу доброту
Ответ дляДама_из_рекламы
Кумами будемо, в гості ходити.
Занавес
аби рахувалося,що кума)
Дама_из_рекламы• 28 января в 12:39
Ответ дляПукимончиг
День рождения нг, это ок, 8 марта тоже
Нічого з всього цього не ок.
Навіть на день народження і вечерю .
Ок - водити дитину до церкви. Ок коли дитина прийде заколядувати, ок повести дитину до причастя.
Ок почитати з дитиною дитячу біблію
А прибухнуть з кумами, давати дитині гроші це не ок
Лорка-хлорка• 28 января в 12:40
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ваша задача молитись за хрещеників, а не обдаровувати подарунками. Я б наполягля на поверненню боргу і при наступному ’треба подарунок’ сказала б що помолюсь. Та думаю, що після вимоги боргу, з вами вже не дуже й будуть спілкуватись.
Стигла полуниця• 28 января в 12:40
у меня всегда вопрос, а у всех такие проблемы и все берут крестных ради подарков? у меня три крестника, подарки согласовываем так как подростки, а даже если поздравим друг друга просто по телефону - норм, мы же обязательно потом встретимся. Но и меня мои роднульки поздравляют, у нас как это ненапряжно и просто.
автор Этожзвяздаяегообожаю • 28 января в 12:41
Ответ дляДама_из_рекламы
Як саме підтримувати дитину?
якщо потрібно посидіти ,погуляти,дитина займається спортом,сходит на змагання,якщо щось не виходить підтримати словами
Пукимончиг• 28 января в 12:41
Ответ дляДама_из_рекламы
Нічого з всього цього не ок.
Навіть на день народження і вечерю .
Ок почитати з дитиною дитячу біблію
Нормально поздравить ребенка на праздники.
Не хотите - зачем соглашаться?
автор Этожзвяздаяегообожаю • 28 января в 12:42
Ответ дляПукимончиг
День рождения нг, это ок, 8 марта тоже
не ок,якщо у кумів тільки споживче відношення у нашу сторону.
Пукимончиг• 28 января в 12:42
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Не ок отношения. А подарки на праздники ок.
автор Этожзвяздаяегообожаю • 28 января в 12:43
Ответ дляЛорка-хлорка
а у них поняття,зщоб тільки дарували і по-дорожче. Про борг як не скажеш,так постійно-немає грошей