Этожзвяздаяегообожаю• 28 января 2025
наглі куми
Маємо кумів, хрестила у них дитину (своїх дітей у нас ще немає). Вони постійно хочуть,щоб на всі свята дарували дітям подарунки, підвозили їх кудись(так,як свого авто не мають), просто так не телефонують,тільки якщо щось потрібно,ще вони винні нам гроші, не віддають більше року. Коли я запропоную на каву і погуляти, кума постійно зайнята,а потім ще говорить,що я дітям не приділяю увагу. Як би ви в подальшому спілкувалися з такими наглими особами?
Контрольница• 28 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
якщо потрібно посидіти ,погуляти,дитина займається спортом,сходит на змагання,якщо щось не виходить підтримати словами
Ваши кумы вцепились в вас клещами и так просто не отпустят, вы удобны: подарки и бесплатная нянька, супер, с мужем наверное обсуждают как им повезло, нашли лошицу
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 января 2025
Ответ дляСтигла полуниця
у меня всегда вопрос, а у всех такие проблемы и все берут крестных ради подарков? у меня три крестника, подарки согласовываем так как подростки, а даже если поздравим друг друга просто по телефону - норм, мы же обязательно потом встретимся. Но и меня мои роднульки поздравляют, у нас как это ненапряжно и просто.
в тому і справа,що тільки ми вітаємо дітей,а у них немає поняття щоб привітати з 8 березня,день народження,ххоча хлопчику вже 15 р
Дама_из_рекламы• 28 января 2025
Ответ дляПукимончиг
Нормально поздравить ребенка на праздники.
Не хотите - зачем соглашаться?
Так я і не погоджуюсь? Нащо мені 5 разів на рік думати про подарунок дитині, якщо я її не бачу, не спілкуюсь
А якщо бачу і спілкуюсь, і є теплі відносини то для подарунків не потрібно бути кумами
А натякати на дарунки - це взагалі дніще
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 января 2025
Ответ дляПукимончиг
Не ок отношения. А подарки на праздники ок.
на день народжееня ок,для всіх інших свят є їх батькі
Куда_бежать• 28 января 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Моїй доньці подружка попросила стати хрещеною.
Моя донька каже, вибач, я не релігійна людина, я не зможу твою дитину привчати до церкви.
На що мама сказала, та яка релігія, яка церква, це чисто формальність.
Кумами будемо, в гості ходити.
Занавес
Кумами будемо, в гості ходити.
Занавес
А чего занавес? Это такого рода способ породниться.
дякую аж підскакую• 28 января 2025
Ответ дляМудробаба
Это как ?? Объясните подробнее?
Говорите прямо без всяких ухищрений почему нет.
Нет, потому что дела … нет, потому что хочу потратить свободное время на важные для нас дела … нет, потому что это дорогой подарок нет, потому что вы вовремя не отдаете долг
Первое время они будут обижаться, но потом через 1-3-6 месяцев попустит. Главное не меняйте свое отношение к ребенку ни в какую сторону (совсем не игнорьте, если регулярно видели или наоборот, не закидывайте подарками/вниманием, если ребенок к этому не привык) через некоторое время кумовья поймут, что вас использовать нельзя и начнут выстраивать с вами отношения по новому
Дама_из_рекламы• 28 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Звісно якщо запросили то ок.
Якщо скидують номер карти або диктують відділення нової пошти то не ок
Пукимончиг• 28 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Мы всегда дарим на нг и ДР
И это в относительно религиозной каталочепкой семье. Нашему ребенку тоже.
И это вполне нормально.
Зачем вы согласились вопрос.
И это вполне нормально.
Зачем вы согласились вопрос.
Куда_бежать• 28 января 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Не у всех, у нас все ок)
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 января 2025
Ответ дляКонтрольница
я не сиджу з їх дітьми! Запитали про обовязки кумів,я в загальному відповіла,що крім подарунків,можна підтримати іншими способами
Дама_из_рекламы• 28 января 2025
Ответ дляКуда_бежать
Ну що моя не релігійна донька розуміє роль хрещених, а батьки дитини яку хочуть ввести в християнство не розуміють
Лорка-хлорка• 28 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
а у них поняття,зщоб тільки дарували і по-дорожче. Про борг як не скажеш,так постійно-немає грошей
Мене так теж кума кормила - немає грошей. Я сказала щоб перепозичила, бо то вже не мої проблеми є чи немає. Але відносини після повернення боргу розірвались. А у вашому випадку забрала б борг, сказала б що набридло що мене тупо використовсють, розірвала б стосунки і молилася б за дідей.
Куда_бежать• 28 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
не ок,якщо у кумів тільки споживче відношення у нашу сторону.
Так подарок же не им, а ребенку, в чем проблема?
Пукимончиг• 28 января 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
На самом деле и в давние времена там немного другой смысл был
Дама_из_рекламы• 28 января 2025
Ответ дляКуда_бежать
Проблема у вимаганні подарунка
Стигла полуниця• 28 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
а у вас нет языка, вы немы чтобы сказать прямо - почему такое отношение? однажды моя кума не поздравила меня з днем рождения, видимся мы редко. Но я поздравляя ее сказала - Оля люблю тебя, но если я так не важна для тебя, что ты забыла о моем ДР я обижусь. Все.
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 января 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Звісно якщо запросили то ок.
не запрошували на ДН,святкували тільки з дітьми, при тому що мій чоловік їх возив до місця святкування,а кума навіть каву не запропонувала
Куда_бежать• 28 января 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну какое христианство? Родители правильно ответили, а ваша просто не хочет, вот и нашла отговорку.
дякую аж підскакую• 28 января 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Кумами будемо, в гості ходити.
Занавес
Кумами будемо, в гості ходити.
Занавес
Мы тоже предупреждали, что не верующие.
Муж согласился, на его жизнь никак не повлияло, видит ребенка раз в году на др
Я крестная дважды, обоих крестников люблю и с удовольствием провожу с ними время (это не про подарки, а про совместное времяпровождение) - хотя с одной семье перестала общаться из-за политических разногласий
Куда_бежать• 28 января 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Проблема у вимаганні подарунка
Ну так не ребенок же вымагает?
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 января 2025
Ответ дляПукимончиг
Мы всегда дарим на нг и ДР
И это вполне нормально.
Зачем вы согласились вопрос.
И это вполне нормально.
Зачем вы согласились вопрос.
тому що у вас це взаємно і це нормально) А наші кумовя хочуть тільки,щоб все для них
Пукимончиг• 28 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я не говорю чтовттолноу сторону это ок.
Но подарки на основные праздники - это ок.
Тут скорее надо разделять отношения с родителями и ребенком
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 января 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
це просто наглі люди,вони думають,якщо кума,то повинна пробачити борг
Khmelnichanka• 28 января 2025
Ви вже створювали тему, Вам люди порадили багато корисного. Якщо Вам некомфортне таке спілкування, Ви просто припиняєте його. Місія хрещених - молитись за похресників. . Все інше - суто по бажанню. А те, що люди винні Вам гроші, то вже зовсім інша історія. І вирішувати цю проблему я б радила без прив»язки до «кумівства».
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 января 2025
Ответ дляКуда_бежать
ви уважно читали що я писала у заголовку теми?
Дама_из_рекламы• 28 января 2025
Ответ дляКуда_бежать
Ну так не ребенок же вымагает?
Вимагають батьки. З такими не приємно спілкуватись.
Дама_из_рекламы• 28 января 2025
Ответ дляПукимончиг
Я не говорю чтовттолноу сторону это ок.
Подарунки на основні свята - за бажанням.
Точно так же вашу дитину за бажанням можуть вітати бабусі, тітки, друзі.
Этожзвяздаяегообожаю
• 28 января 2025
Ответ дляСтигла полуниця
я говорила,а вона:що ти таке вигадуєш,нормальні у нас відносини
Парасюха• 28 января 2025
Откажитесь от кумовства. Пусть перекрещивают.
Быть кумовьями это ярмо.
С тебя только тянут сумасшедшие деньги на подарки фактически чужим детям.
Быть кумовьями это ярмо.
Куда_бежать• 28 января 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Внимательно, но ребенок то при чем, что родители такие?