Байрактара• 28 января 2025
Аліекспрес і такий статус у замовлення
Дівчата, зробила замовлення на Алі і такий статус у замовлення. Що це значить?
Байрактара
• 28 января 2025
Ответ дляВундерКИНГ
А почему у вас не айфон
Вам по темі є що сказати?
Байрактара
• 28 января 2025
В апеляції вимагає фото паспорта, фото платіжної карти. Що це за фігня?? Щоб типу підтвердити правомірність користуваннч платіжною картою.
Пишу_граммотно!• 28 января 2025
я бы пока ничего не делала - один же чехол пошел - вернут сами за этот деньги или отправят чехол как отбухают
Байрактара
• 28 января 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Вони читають Советчицу)) замовлення тільки-но скасували, щось там написала, що банк не пропустив платіж
Байрактара
• 28 января 2025
Гроші теж повернули. Але перший раз таке бачу, дивно все одно🥴