Ростки жимолости• 29 января в 00:47

Не дихає ніс від таблеток від тиску

Добрий вечір! У когось так було? Лікар міняв препарат?
Приму в дар• 29 января в 01:20
Іноді відчуваю цей побічний ефект. Само походить. Препарат не змінювала.
Замріяна• 29 января в 02:03
FYI: https://ru.wikipedia.org/wiki/Носовой_цикл

(В Укр. версии инфы меньше.)
Мішечок щастя• 29 января в 02:33
У меня такое бывает, еще и голова ощущение будто взорвется)) меняет препарат, терпеть такое невозможно
Приму в дар• 29 января в 05:07
Від інгібіторів АПФ - кашель задушливий.
Від антагоністів кальцію - набряки.
У телмісартан дуже відчуваю побічні ефекти.
Перед тим, як купити препарат читаю інструкцію і визначаюся купувати чи ні. Буває і сама підбираю антигіпертензивний препарат.
автор Ростки жимолости • 29 января в 21:10
Дякую всім за відповіді! Все ж таки це не рідкісний побічний ефект (