На привозе• 29 января в 09:13

Горло і якийсь незрозумілий вірус.

Я ніяк не можу зрозуміти що з дитиною. Я вже тут писала.
В п´ятницю був закладений ніс
Субота -37 і горло
З вечора і до вчорашнього вечора 38-39.
Вчора здала Зак - він бактерійний, + срб 50.
На вечір вчора дала ( лікар приписала) першу дозу антибіотика амоксиклав 2х ( виписали по 1 т 3рази вдень поки на 7 днів).
Температура вчора була біля 40, ледь збила.
Горло болить, сьогодні один мигдалик напух сильніше ніж вчора, і відповідно лімфовузол на шиї .
Настрашилась набрала лікарку, вона каже за рахунок антибіотика все має зменшитись за 1-2 тижні. Спостерігати і приймати далі. Так як то лиш перша доба антибіотика, ще може бути температура.

Скажіть чи дійсно нормально? Коли очікувати що той мигдалик прийде в норму ну і лімфовузол? Він помітний, коли дитина підіймає голову і на дотик величенький такий. Не болить.
Невловимий Джо• 29 января в 09:14
хорошо хоть пол четко вышел
Добра, коли сита!• 29 января в 09:18
Открывайте любую из своих прошлых миллиона тем и читайте. Ничего нового.
Леплю из пластилина• 29 января в 09:25
Вплив антибіотика має вже бути відчутним після двох доз точно, спостерігайте. Але якщо через дні два стан не покращиться, то скоріше всього треба інший антибіотик, бо цей не справляється
Відповів всім• 29 января в 09:25
Лимфоузел может долго держаться, вы об этом не волнуйтесь.

Все правильно, бактериальную инфекцию лечат антибиотиком. Высокая температура-это горло. Выполаскивайте. Может врач еще что-то действенное назначит.
автор На привозе • 29 января в 09:38
Ответ дляВідповів всім

Вчора перша таблетка аб, сьогодні вранці друга. Лв надуло вночі ( температура була біля 40). До цього хворіє від суботи все було ок, а сьогодні проснувся з тою гульою.
Мошей ницца• 29 января в 12:08
Похоже на мононуклеоз.
Смените врача срочно
При мононуклеозе нельзя эту группу антибиотиков
Анализ крови снова свежий
автор На привозе • 29 января в 12:32
Ответ дляМошей ницца
Похоже на мононуклеоз.
Смените врача срочно
Анализ крови снова свежий
Так я вчора робила аналіз крові, там нема атипових мононуклеарів.
Була щойно на приймальному в лікарні, там мигдалик дуже збільшений, відповідно і лв так зреагував, продовжувати аб. А там все має бути ок