Альфред Шнитке• 29 января в 11:14
Автоматична реєстрація права власності на нову нерухомість?
Хтось щось чув? Чи мав справу?
Альфред Шнитке
• 29 января в 12:02
Ответ дляБокс-орун
Це стосується виключно новобудов. І так, ця схема уже працює
Так, саме новобудова цікавить. Якщо ви можете більше розкажіть, як відбувається процедура.
Поспілкувалася з забудовником, ключі та документи вже в лютому будуть видавати на право власності. Спитала за нововведення- вони нічого не знають, оформлюють скопом в певного нотаріуса.