Горня капучіно• 29 января в 12:11
У мене погане передчуття щодо мого життя.
Я наче відчуваю, що скоро щось трапиться. І сни не добрі сняться. Наприклад цієї ночі снилось що я підʼїхала на міст, стояла і дивилась на величезну гору покриту снігом.
А перед цим снилось, що я впала в дуже брудну воду (наче як в підвалі), там було дуже глибоко. Але мене витягнули відразу. Вода була брудна і мутна.
Горня капучіно
• 29 января в 12:11
P.S. це були мої теми, що мене вночі кашмарять якась нечисть.
ЧупакабраЗеБест• 29 января в 12:13
Ответ дляГорня капучіно
да, автор, чтото на вас такое нехорошее надвигается.
надо быть начеку и обращаться к своему Ангелу-хранителю.
ХаДиДиШь• 29 января в 12:13
Ой автор, мені все життя отака чернь и мрячність сниться, я вже просто втомилася від цих снів, іноді боюся засипати, але я розумію що це все моя хвора психіка і мої страхи
Горня капучіно
• 29 января в 12:13
А вчора снилось що я когось хороню але не знаю і не бачу кого. В старому житлі де я колись жила
Горня капучіно
• 29 января в 12:14
Ответ дляЧупакабраЗеБест
От і я відчуваю, вже насторожилась дуже.
Люблю пиво• 29 января в 12:14
Ну, мутная вода это к болезни, то что Вас вытащили это к быстрому выздоровлению, а гора это не плохо..
Горня капучіно
• 29 января в 12:15
Ответ дляЛюблю пиво
А гора 🏔️ це до чого? Я нею дуже милувалась, була вся в снігу…
Люблю пиво• 29 января в 12:15
Ответ дляГорня капучіно
Похороны это к радости, как это не странно, но это так...
Люблю пиво• 29 января в 12:15
Ответ дляГорня капучіно
К новым достижениям.
Горня капучіно
• 29 января в 12:15
Ответ дляМания-Величия
Ви мабуть не працюєте? Вірите у всяких відящих, порчі і т.д?
Працюю, але так я вірю. Багато шарлатанів, але щось є ще в світі це точно.
Біток чи ефір?• 29 января в 12:26
Ответ дляГорня капучіно
Одне помре, і почнете створювати щось нове.
ХикориДикори• 29 января в 12:51
Если вы такая тревожная, поставьте соль под кровать на три дня , потом смойте ее под водой
Червона ікорка• 29 января в 13:36
Автор,я десь таке чула,що погані сни сняться до добрих новин,а добрі сни - навпаки.
Горня капучіно
• 29 января в 14:53
Ответ дляПодтяжка
Это порча! Покатайте яйцо вокруг головы и закопайте в парке.
Ви серйозно? Просто так покатати і закопати?