КондуктЕр тролейбуса• 29 января в 12:59
У кого муж не занимается *** в стрессовой обстановке
И что делать? Эрекции никакой нет. Утром еле вялый. Говорит хочу, но не могу. Может по месяцу так быть, иногда чуть больше
Руки есть, может меня удовлетворить. Но мне его хочется, а не руки. На стенку лезу.
Стресс убрать не получается по разным причинам.
Красавица писяная• 29 января в 13:17
Ответ дляІллюха Перчик
Потрібно терміново попасти в спокійне місце що б перевести дух.Бо розвалиться.Я вам пояснював про особливості чоловічої та жіночої психічних систем.
І шо заважає?
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Была голая, в белье, без белья. Глухо. Приходит, говорит обними меня. Обнимаемся, целуемся. Всю ночь спим в обнимку. Обнимашки это хорошо, но мне другого хочется.
Коли сильний стрес, голова зайнята важкими думками - 90% чоловікам не до сексу
Іллюха Перчик• 29 января в 13:17
Ответ дляКрасавица писяная
І шо заважає?
Він мабуть не може нікуди виїхати і вся ситуація на нього давить.
Іллюха Перчик• 29 января в 13:18
Ответ дляKsenia-fc89
Багато є гарних спеціалістів сексологів
Сходіть спробуйте
Я вам скажу краще за всякого сексолога безкоштовно.Доки він не опинится в спокійному місці він буде продовжувати стресувати і руйнувати своє здоровя.
КондуктЕр тролейбуса
• 29 января в 13:19
Ответ дляІллюха Перчик
Якщо по чесному вам скажу то жінки в міру своїх природних здібностей - набагато більш стресо стійкіші ні ж чоловіки.Природа наділила стресостійкістю жінку для того що б вона могла виностити дитину а потім ще її виховувати.А чоловіча психіка від природи набагато слабша і чоловік може вирішувати питання стійко і то не кожент здесь і сейчас а не витримувати бамбордирування стресом на довгому проміжку часу.Чоловік коли довгий час знаходиться у стресовому положенні і не має відпочинку від стресу,починає в прямому сенсі цього слова хворіти та помирати.Єдина можливість що б все стало на місце,виїхати звідси в спокійне місце.
Не можем выехать и даже сменить обстановку. Либидо, конституция высокая и у меня и у него. Любовника даже не рассматриваю . Его как мужчину хочу. Сайты, вибраторы были, это не то. Нет разрядки.
У него было уже такое два раза длительно. Внезапное прерывание беременности и война. Это третий такой, но тогда хоть эрекция была. А сейчас совсем вялотекущий процесс
Красавица писяная• 29 января в 13:19
Ответ дляІллюха Перчик
Повірте було б бажання, а тише місце можна знайти будь де і пару днів релакснути
Я шалунья• 29 января в 13:20
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Сколько ему лет?
Пусть пропьет курсом успокоительное, для поддержания организма.
Ksenia-fc89• 29 января в 13:21
Ответ дляІллюха Перчик
Мда... Ви спеціаліст по всіх фронтах
Навпаки терапія допоможе так як уже банально може вже бути страх навіть якщо він опиниться в спокійному місці без стресу и т.д
Я шалунья• 29 января в 13:21
Ответ дляviter33
Вы правы.
Когда мужчина в постоянном страхе за свою жизнь - ему не до секса.
Красавица писяная• 29 января в 13:21
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну блин, гостиницу снимите с релаксом, и не нужно никуда ехать и смена обстановки
Менее Более• 29 января в 13:22
Где взять такое либидо как у вас? Я могу без секса годами и мне норм. Молодая девушка.
Автор,что вы пьете или едите? 😆
Іллюха Перчик• 29 января в 13:22
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я вам ні про яких любовників не писав - я ярий противник зрад у відносинах.
КондуктЕр тролейбуса
• 29 января в 13:22
Ответ дляЯ шалунья
Сколько ему лет?
32 года
Красавица писяная• 29 января в 13:23
Ответ дляІллюха Перчик
То йому потрібно щось що відволікло його увагу від роботи.
Красавица писяная• 29 января в 13:23
Ответ дляМенее Более
Автор,что вы пьете или едите? 😆
Это гены
Я шалунья• 29 января в 13:23
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
32 года
Он согласится пить успокоительное? Это должно помочь. Нужно поддержать нервную систему прежде всего.
Іллюха Перчик• 29 января в 13:23
Ответ дляKsenia-fc89
Мда... Ви спеціаліст по всіх фронтах
Якщо він опиниться в країні де немає війни то в нього все нормалізується.
Красавица писяная• 29 января в 13:23
Ответ дляІллюха Перчик
Клас.
Іллюха Перчик• 29 января в 13:24
Ответ дляМенее Более
Автор,что вы пьете или едите? 😆
Багато жінок дивляться порно і маструбують тому в них низьке лібідо.А ще постійно їдять солодке,пють і курять.
Іллюха Перчик• 29 января в 13:24
Ответ дляКрасавица писяная
Де він працює?
Менее Более• 29 января в 13:25
Ответ дляІллюха Перчик
Із цього я тільки солодке їм. Це від нього?
Ksenia-fc89• 29 января в 13:26
Ответ дляІллюха Перчик
Це ви так думаєте...
Красавица писяная• 29 января в 13:26
Ответ дляІллюха Перчик
Ну, від алкоголю так, лібідо можна трохи прибити
Налитое яблочко• 29 января в 13:27
Ответ дляКрасавица писяная
Пісік?😂
Це від творців слова ’цицьочки’
Іллюха Перчик• 29 января в 13:27
Ответ дляКрасавица писяная
А що тоді?
Стрес від всього що відбувається довкола.Ви не зрозумієте цього доки на вас самих не почнеться полювання.
Іллюха Перчик• 29 января в 13:27
Ответ дляМенее Более
Дуже дивно що в вас низьке лібідо і вам 30 років.