ЭкстрасенсиХаЯ• 29 января 2025

Заміжнім питання.Чи боялися б ви мати дружбу з красивою подругу?

автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 января 2025
Ответ дляПерша скрипка
Ваш план ідеальний
Самки богомола на форумі
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 января 2025
Ответ дляNatalia505
В світі, автор мільйони кращих ніж я, головне молодших. За всіх хвилюватись?
Ні,але якщо ви свідомо привели подругу додому,будьте готові о будь-якого розвитку подій.
Пищалка• 29 января 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ну извините подвиньтесь,мужчины лббят глазами)
виключно подруг?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 января 2025
Ответ дляШвендяю містами
А Ви не красива? Мій чоловік мені кожного дня каже яка я в нього красота, ну я в принципі це і знаю, але..... Повірте, якщо жінка сама від себе в захваті, то і чоловік її буде обговорити, а якщо вона кожного дня буде казати йому, що вона крива/коса/товста і тп то і чоловік її не буде вважати гарною, навіть якщо вона то все собі надумала
Можливо й так.Ви мабуть праві.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 января 2025
Ответ дляПищалка
виключно подруг?
Вони ближче.
Пищалка• 29 января 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вони ближче.
то він короткозорий?
Слава Українi• 29 января 2025
Я считаю, что одиноких подруг быть не должно. Я за дружбу семьями.
Последний вагон• 29 января 2025
была така подруга, красавица, дружили семьями, у нее бл больно ребенок, я помогала по мере сил..она перекрутила шашни со всеми мужиками в компашке, мо слюни распустил, она позволила,с другой знакомо консультировалась про развод...такое.., потом ее муж умер и все друзь отказались от нее.., по жизни дальше слышала, что дальше в семьи влезала...реално , как говорт, манкая девка была, мужики казылись..
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 января 2025
Ответ дляПищалка
то він короткозорий?
Причому тут це?По-перше,він може подумати,що ви спеціально приводите свою подругу додому,щоб він її ахнув,по-друге він може думати,що ви хочете від нього позбутися,і саме тому подругу привели,щоб швидше позбутися його.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 января 2025
Ответ дляСлава Українi
Я тоже.И не только по той причине,сто она может отбить мужика,а потому что она завистливая может быть,и может интриги плести и так далее.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
Ну такое.Я очень надеюсь,что вы не жалеете о том,что помогали её ребёнку.Он же не виноват,что мамаша без мозгов
Українська зірочка• 29 января 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
І шо?
Последний вагон• 29 января 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
да нет, конечно, давно это было...
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 января 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
І шо?
Нічого.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 января 2025
Ответ дляПоследний вагон
да нет, конечно, давно это было...
Ну и правильно.Пусть карма вернётся к вам.Доброе дело высделали и вам пусть делают тоже добрые дела.