Леннон_Жив!• 29 января 2025
В мене немає подруг тому що я не пʼю , не курю і не люблю гульки. Я скучна(
Тупо немає друзів
Всі друзі - це чоловіка друзі
Не було б чоловіка- не було б в мене нікого
Була подруга одна - переїхала закордон
А хочеться іноді в театр піти, на шопінг з подругою, подурагонити.. як колись
Де шукати подруг щоб з дітьми були? Щоб якісь загальні інтереси
В 40 реально?
Капець.. я в 40 не нажила собі подруг
Всі друзі - це чоловіка друзі
Була подруга одна - переїхала закордон
В 40 реально?
Капець.. я в 40 не нажила собі подруг
ПультОт_БМВ• 29 января 2025
Друзі - то відповідальність, їм треба приділяти увагу і час. У мене дві подруги і то з головою, та і я не дуже гарний друг , звоню рідко, але допоможу завжди. Якби була у Вашій ситуації - вважала б що мені пощастило
Техноложка• 29 января 2025
Подруг с детьми ищут там, где бывают с детьми. Садик, школа, кружки, секции.
все по ГОСТу!• 29 января 2025
Мені 37, і в мене їх теж не має, і таких щоб прям сильно подруг у мене не було, так собі спілкуюся з жінками та й усе, є чоловік, сестра, знайомі, а подруг близьких не має, ну і ок.
Снегопадка• 29 января 2025
А я люблю гульки, хоча не знаю, що ви вкладуєте в це поняття. Випити можу, не курю правда. Але всеодно друзів не маю. І так нудноооооо. Думаю, що справа не в цьому. Мабуть потрібно бути цікавим, харизматичним і легким.
Воздух в банке• 29 января 2025
Повірте, Вам не потрібна дружба, яка тримається на куриві і алкоголі
Викупана• 29 января 2025
Я теж не пью і не курю. Обходжу лавки з бухаючими компаніями стороною. Є декілька подруг. Але дуже багато втратила, чи то подруги такі були
Добротная• 29 января 2025
Я теж не п´ю, не палю і не люблю гульки. Але в мене купа подруг. Ходимо на каву чи на шопінг або просто зідзвонюємося.
УраганнаЯ• 29 января 2025
У меня так же)) Нет подруг. Как-то с возрастом дружба на нет сошла.. Хорошо что сестры есть☺️
Правильно тут написали - на подруг время нужно и желательно общие интересы, взгляды на жизнь.
ЛолитаНеРазлита• 29 января 2025
Не переживайте) вот я пью и со мной никогда не скучно, а подруг все равно нет) я их нажила за свою жизнь, но они как то испарились. Некоторые уехали из страны, а одна просто отморозилась
Все возможно• 29 января 2025
Поїздки, екскурсії, зумба, врешті решт) В театр можна і самій ходити
Дама_с_коготками• 29 января 2025
Я вот приятельницу нашла в тренажерном зале, у одного тренера занимаемся. Очень приятная девушка. У меня муж и сын-подросток, у нее нет детей, она младше меня лет на 10, но это совсем неважно, потому что общение пошло легко. Надеюсь, станем подругами
Патриоточка• 29 января 2025
Я пью винишко раз в неделю и курю кальян и у меня тоже нет подруг. Избавилась от них и перекрестилась. Моя подруга мой муж, больше ни одну бабу к себе не подпущу
Где тут 0?• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Зараз на дієті• 29 января 2025
Тоже самое, подруга свалила забугор и на этом всё ...А дружили 13 лет
Лгин• 29 января 2025
я не пью, не курю и не снимаюсь по кабакам.
и подруги такие же)
вот именно, что мы ходим на шопинг, на фитнес, погулять, еще куда-то
а не бухать и сниматься
и подруги такие же)
а не бухать и сниматься
Сама собі лікар• 29 января 2025
У меня нет времени на это. Дети, муж..пока всем время уделишь - какие уже подруги.
Добрая свекровь• 30 января 2025
Мені не подобаються такі що п´ють та курять, вульгарні, але ж є нормальні з якими на каву можна сходити, теж під сорок але немає ресурсу на подруг, тому ні з ким не зближаюся, достатньо знайомих
Этожзвяздаяегообожаю• 30 января 2025
Пʼю і курю )))) Подруг таких щоб десь гуляти аж одна і то раз на пів року. Здається, у 40 років це не дуже вже й треба.
Я пані прохана...• 30 января 2025
Ви думаєте аи одна така без алкоголю, гульок і скучна? Та кожна 5. Особливо в 40 років, коли може й хотілось, але здоровя вже не те
ЭтаваНиМожетБыть• 30 января 2025
Я не можу пити, палити по здоров´ю. Гульку люблю). Дітей не маю то і відпали подруги з дітьми, ну немає в нас спільних інтересів, мені не цікаві їх дитячі проблеми, їм мої. Є декілька подруг які і пьють і палять і це нас не зупиняє від спілкування).