Міняйловна• 29 января 2025
Які іноземні імена вам подобаються?
Тема просто поговорити.
Зараз багато українців у всіх куточках світу, різні культури і традиції. І також є купа цікавих чи незвичних імен.
Які чули ви? Які сподобались/не сподобались?
Чи є там як і нас "мода" на імена? Коли на одному майданчику 5 дітей з однаковим ім´ям?
Я у Швеції.
З жіночих імен саме шведських подобаються Сага та Фрея. З чоловічих Юан і Йенс.
Я у Швеції.
Злюка бобер• 29 января 2025
У дочки лучший друг в классе с именем Лаури́н, нигде больше не слышала это имя, очень нравится.
Злюка бобер• 29 января 2025
Ответ дляБагиня
Я в Мексике, лучше не спрашивайте про местные имена 🤣
Хулио и Хуаниты?😂
Я б такое не носила, но продаю• 29 января 2025
Ответ дляБагиня
Хосе Игнасио
Багиня• 29 января 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Хосе Игнасио
Такого-то слышала )))
Флюорография гуся• 29 января 2025
Є одногрупник у друзів- Флоріан,дуже йому пасує. Нереальний красунчик,світленький,схожий на принца
Міняйловна
• 29 января 2025
Мені ще подобається ім´я Оса (Åsa), з наголосом на перший склад. Але це більше через асоціацію з хорошою людиною.
Багиня• 29 января 2025
Ответ дляМerida
У них двойные имена, но часто то, которое для семьи, вполне себе адекватное. Для всех он Хуан, а для семьи он Адриан
Тройные, как минимум
Міняйловна
• 29 января 2025
А ще ми коли приїхали сюди, то дізнались, що брата Малюка з Карлсона звали насправді Бо (Bo). А Боссе (а іноді Бобо) це така ніби домашня - дружня форма.
Дракон2000• 29 января 2025
очень нравятся имена Ипполита, Беллатрикс, Брунгильда, типо, девушки-воительницы! Кстати, Фрейя -- как-то не айс, в честь германо-скандинавской богини! А имена в честь богов и демонов, бессмертных -- святотатство и богохульство! Всякие там Венера, Минерва, Иисус, Люцифер -- не рекомендую!