МЕСТО_Встречи• 30 января в 00:59
Додатки для спілкування
Чи знаєте якісь цікаві платформи типу чатів (українських), де можна поспілкуватися. Або чат ботів в тг, які норм. Баду/тіндер не хочеться, просто потеревенити
ЛюблюДевчонок• 30 января в 01:00
коли мені нудно чи треба виговоритись то йду в чатжпт. він стільки приємностей напише і логічно все розсудить.
Бриджит_Фрикандо• 30 января в 01:08
І мені цікаво. Памʼятаю колись сиділа (ще була дуже малою, але брехала, що мені 17 років) в chat in chat щось такого плану він називався.
МЕСТО_Встречи
• 30 января в 01:32
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Теж таке було, але в іншому
зараз такий час, що якось так іноді сумно буває і хочеться поспілкуватись з кимось, але в нас так мало таких ресурсів, щоб оце просто без зустрічей і все таке.