Я не Тролль• 29 января в 20:18
У кого был служебный роман?
Между вами возникла сразу симпатия с первого взгляда или с первых дней? Или годами работали даже не рассматривая друг-друга как любовников или пару, а потом что-то пошло не так?..))
Я не Тролль
• 29 января в 20:25
Ответ дляТётушка Лошадь
С годами поженились
А симпатия сразу была?
Вельми шановна• 29 января в 20:34
Був коротенький. Не одразу, десь через роки півтора почалось, коли обоє були вільні.
Але як почалось, так і завершувати довелось, бо зустріла майбутнього чоловіка. От там швидко дуже симпатія зʼявилась. Памʼятаю, як було незручно казати своєму керівникові, що нам не по дорозі 😂 І як він бідкався жартома, що скажуть колеги, якщо дізнаються, що я його отак покинула.
Але пощастило, він таки був адекватний, ніяких наслідків не було по роботі
Смайликівна• 30 января в 12:23
закінчився розлученням, плітками колег і висміюванням, і тепер треба бачитись кожен день і терпіти це все або наважитися на звільнення