Патріотка з дивану• 29 января в 20:26

Купили квартиру. Все

Не в Україні . Нікому не кажу, але стриматися не можу
Мала просто з кимось поділитися
Все.
Що хотіла те сказала
Трільчиха• 30 января в 11:29
Ответ дляПатріотка з дивану
Не всім дома краще. Близько не всім
’Далеко не всім’
Поздоровляю! Частина моєї родини теж укорінюється в Польщі
Тролю як можу• 30 января в 11:30
Ответ дляМишка-шалунишка
От мене цікавить: якщо придбати квартиру квартиру кордоном і не мати там громадянства, можуть витурити з країни і що тоді з квартирою буде?
Сдавать,
Тролю як можу• 30 января в 11:35
Ответ дляТанцепесенная
А що потім, коли тимчасовий захист закінчиться? Їздити на 90 днів чи як там легалізуватися? Там наче не так просто все з ВНЖ
В Польше самая лёгкая легализация,
Тролю як можу• 30 января в 11:36
Ответ дляБаза_птеродактилей
О, круто, моя мечта - свой собственный подвал, чтобы сгрузить туда все барахло.
Ой зря, у меня эти 20 метров забиты всем хламом...
Тролю як можу• 30 января в 11:38
Ответ дляЖирафовое варьенье
Мене не треба сприймати за свою, я Українка! Але хамства і зверхнього відношення не потерплю. Я їм гроші привезла і не малі, тому мені немає чого ходити і в рота їм заглядати...
А хто у Варшаві, ви не бачили біля ресторану Гага, надписи : то не наша война і їдьте в Покровськ?
Так для вас деньги а им нет,
Тролю як можу• 30 января в 11:38
Ответ дляЖирафовое варьенье
Чаевые решают все
Засомневаю• 30 января в 11:44
Ответ дляПатріотка з дивану
ДЯ КУ Ю
Вітаю!
Дайте подумать• 30 января в 11:45
Ответ дляГерцогиня
А я дивилася, то щось задорого було(( Теж маю дуже обмежений бюджет
Ми хочемо продати дві квартири в Україні і купити в Болгарії.
На більше, на жаль, не маємо можливості.
Але, дійсно, треба подумати, як в Болгарії можна лишитись після війни.
Засомневаю• 30 января в 11:46
Ответ дляПатріотка з дивану
85К Польша . 2,5 кімнати)
Комуналка з 1 березня 2025 приблизно 200 євро
Все ок )
85 тис євро? Дешевше ніж в Україні, виходить
З родзинкою• 30 января в 11:47
Ответ дляСмайликівна
дуже скоро у нашіх біженців розібьються рожеві окуляри...)) Шо бідні понаїхали і пашуть за копійкі, шо бізсннІсмени, які там намагаються закріпитись- ми для них люди другого сорту) Ще й такі зуссіля та гроші ввалюєм в їх єкономіку. Начебто три автомийки, чи три квартири на здачу не приносили б автору доходу в Україні )
Такого? Не приносили б. В якщо автор там з родиною, то я її розумію. Одне ’навчання’ в Україні чого вартує. Чи в кав´ярню сходити з чоловіком повз тцк. Ви чудово знаєте, чому люди виїздять, навіщо ці маніпуляції
АБВГДейка• 30 января в 11:53
Ответ дляПатріотка з дивану
І там і на Україну і на Литву.
А де ви в Польщі працюєте? Чи у вас свій бізнес?
Подивилась заради цікавості, в Катовіце нема таких цін на квартири, навіть без ремонту. Як ви її шукали?
Повелитель бітка• 30 января в 12:03
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так это не их война. Логично. Вы же к ним приехали а не они к вам. Они вас не звали к себе.
З родзинкою• 30 января в 12:03
Ответ дляГуби до вух
Тут все в комплексі, можно за зарплату, але бути на робочому місці ’пробивним’ та по головам
Не знаю, де ви там працюєте, що прям по головам. Я двічі відмовлялась від підвищеня, нащо ці клопоти) І не я одна таке ’хороша’
Жирафовое варьенье• 30 января в 12:13
Ответ дляТролю як можу
Чаевые решают все
А Ви даєте чайові як тільки заходите?
Після кислої морди і такого ж обслуговування, якось давати їм не хочеться.
А культура чайових в мене є, завжди залишаю.
Жирафовое варьенье• 30 января в 12:15
Ответ дляПовелитель бітка
Звичайно, то ж треба ’ добити’ правильно?
Людям і так морально тяжко, то треба тикати в лице що їдьте звідси?
Сподіваюся, вони теж відчують як це!!!
Повелитель бітка• 30 января в 12:17
Ответ дляЖирафовое варьенье
Сподіваюся, вони теж відчують як це!!!
Все в разумных пределах можно понять а не когда пару миллионов приезжают из другой страны.
Сяду на шию, дорого!• 30 января в 12:19
Автор, поздравляю И восхищаюсь. Я тоже стремлюсь к этому, но пока выбираю страну, где квартиры не так дорого.
автор Патріотка з дивану • 30 января в 12:19
Ответ дляАБВГДейка
Якце це немає таких цін?
Ви шукаєте для себе? Чи просто поговорити?
Жирафовое варьенье• 30 января в 12:20
Ответ дляПовелитель бітка
А люди по своїй волі приїхали?
Не переживайте за них.
Надходження від Українців в бюджет більші ніж допомога Україні, плюс квота по біженцям закрита.
Їхня статистика.
Бідолашні, нехай нас виженуть, а сомалійців приймуть, щоб повбивали жінок і дітей, тоді зрозуміють
З родзинкою• 30 января в 12:20
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я не прошу зі мною українською говорити, є англійська міжнародна і є моя польська поки слабенька, але основні фрази є.
Повага має бути от і все
І як має проявлятись та ’повага’? В ноги не падають і поклони не б´ють то погано поважають? То тон вам не той, то погляд не такий... Приїздіть додому
Жирафовое варьенье• 30 января в 12:21
Ответ дляЗ родзинкою
Я вище писала приклади, мені поклони бити не треба.
Ви крім Польщі десь ще були?
Різницю бачили?
АБВГДейка• 30 января в 12:22
Ответ дляПатріотка з дивану
Якце це немає таких цін?
Вибачайте, якось не правильно відфільтрувала. Ні , не шукаю. Написала ж заради цікавості. Діти живуть в Катовіце. От захотілось прикинути наскільки реально власна квартира.
Плету корзинки• 30 января в 12:23
Ответ дляЖирафовое варьенье
А є тут хтось, хто купив в інших країнах окрім Польщі?
Цікавить ціна і якість житла, якщо хтось може поділитися...
Хотілося в Польщі через близкість до України, але через їхній снобізм і хамство, точно ні...
Я купила не в Польше. Что вас интересует?
Повелитель бітка• 30 января в 12:23
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ви крім Польщі десь ще були?
Різницю бачили?
Ну и зачем вы туда приехали? Ехали бы туда где вам рады.
Жирафовое варьенье• 30 января в 12:24
Ответ дляПовелитель бітка
Контракт по роботі, так все описували що класно буде, от і приїхала, ще рік треба в цьому лайні бути
Жирафовое варьенье• 30 января в 12:25
Ответ дляПлету корзинки
Цікавить яка країна, вартість і метраж.
Дякую
Незнакомлюся• 30 января в 12:26
Ответ дляДайте подумать
Чим вас привабила Болгарія?
З родзинкою• 30 января в 12:27
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ви крім Польщі десь ще були?
Різницю бачили?
Була. Бачила. Скрізь люди.
Плету корзинки• 30 января в 12:27
Ответ дляПатріотка з дивану
Не знаю що таке маленьке місто для вас?
Я з такого ж переїхала
Близько 300 тисяч населення.
Для мене нормальне місто.
Не люблю столиці і великі міста.
Ну это ’ пани мої дрібненькі, а воші як біб’. Им в столицах проживающих юез пяти минут три года - виднее. Сказали село, значит село.
автор Патріотка з дивану • 30 января в 12:29
Ответ дляАБВГДейка
Реально від 50 тисяч евро
Реально