Патріотка з дивану• 29 января в 20:26
Купили квартиру. Все
Не в Україні . Нікому не кажу, але стриматися не можу
Мала просто з кимось поділитися
Все.
Що хотіла те сказала
Мала просто з кимось поділитися
Все.
Що хотіла те сказала
Жирафовое варьенье• 30 января в 14:22
Ответ дляГуби до вух
Ви в ай ті? Просто цікаво, як випливати, на кого піти ще повчитися
Я можу порадити.
На юриста по англійському праву, бажано щоб з інституту можна було по обміну поїхати в США. Потім досвід 2 роки в англомовній країні по профілю, потім в Штати, спеціалізація банкрутство, або еміграційне право.
Коли це все пройдете, буде година 350-400, а там і дальше. У мого парнера юрист коштує 1000 дол в годину ;)
Патріотка з дивану
• 30 января в 14:23
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я можу порадити.
Круто. Цікаво.
Цветов Мне срочно• 30 января в 14:24
Ответ дляЖирафовое варьенье
Немає тут хороших зарплат, якщо заробити гроші то це тільки США.
В мене у багатьох знайомих зарплата була 2 + к в тиждень. Аренда квартири там, така як у Варшаві зараз, я про нормальну площу кажу а не кладовку.
2-3 тис дол.в місяць тут думаю в середньому по палаті.
Бізнес то щось вище буде.
Якщо Автор, пов´язана з автомийками, то може бути, автосервіс, клінинг, чи будівництво...
Хоча нашо гадати, якщо сама не хоче казати)
Бізнес то щось вище буде.
Где это вы в Польше видели такие зп?Поляки сами ездят на зароботки на Север Европы.Простым украинцам 1 тыс евро светит и работа уборка,заводы,тяжело.Аренда дорогая,коммуналка,если муж и жена работают и 1 ребенок ,то хватает впритык
Цветов Мне срочно• 30 января в 14:25
Ответ дляБорода
получается у вас в Украине есть, в Польше есть и это вторая в Польше? +автомойка? +ремонт тысяч 30.
А можно узнать кем вы работаете? Просто зп в Польше не такие высокие, а у вас за два года 200 тыс долларов заработалась, и это еще за минусом текущих расходов.
Я без прикола, просто интересно на каких работах можно столько заработать.
Простым людям в Польше не заработать столько.
Жирафовое варьенье• 30 января в 14:26
Ответ дляПатріотка з дивану
Круто. Цікаво.
Юристи толкові, а особливо російськомовні ( для всього СНГ) прямо на вагу золота і цінник такий високий, бо наші погано знають і мову і закони...
Але, звичайно, треба пройти шлях і він не легкий
Патріотка з дивану
• 30 января в 14:26
Ответ дляЦветов Мне срочно
Не у всіх так. У моєму оточені ніхто 1 тис не заробляє.
Польща змінилася , та взагалі світ змінився. Я працюю на американську компанію, звісно з Америк. Зарплатою , але живу тут. І у моєму оточенні також люди так працюють і живуть. Або бізнес у когось.
Куди подяки їздять. То їх проблеми.
Тут ще кажуть польки народжують по 3-4 дітей і живуть на дитячі гроші.
Але ж не рівняйтесь всіх
Куди подяки їздять. То їх проблеми.
Але ж не рівняйтесь всіх
Патріотка з дивану
• 30 января в 14:28
Ответ дляЖирафовое варьенье
У мене в компанії директор проекту , хлопчина 29 років. Отримує 15 тис евро і плюс компанія йому оплачує житло.
Він знає три мови ідеально. Взагалі дуже толковий сам по собі.
Компанія його начала 3 місяці і зараз він один з кращих керівників проекту , плюс куратор на інших проектах у нашій групі.
Цветов Мне срочно• 30 января в 14:30
Ответ дляПатріотка з дивану
Куди подяки їздять. То їх проблеми.
Але ж не рівняйтесь всіх
Куди подяки їздять. То їх проблеми.
Але ж не рівняйтесь всіх
Понятно,но я о простых людях .Не все же стают директорами компаний с американскими зп.В основном люди в клиниг и на заводы,фабрики.
Патріотка з дивану
• 30 января в 14:33
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я з багатодітної , бідної сімʼї. До 18 років не мала свого одягу. У 18 перше своє взуття і перші свої штани. Я їх зараз памʼятаю
Я не рахую себе багатою чи бідною.
Просто чи не простою.
Але хочу вам сказати, ви дуже недооцінюєте Польшу. У мене ось дівчинка знайома ( 40 років)
Втратила абсолютне все у Сумах.
Приїхала сюди в 22, зараз HR керівник. Компанія оплачувала їй квартиру плюс авто.
Ось взяла в іпотеку свою вже квартиру.
Людина починала з нуля абсолютно сама.
І таких прикладів мільйони.
Не рівняйтеся на тих хто на заводі працює.
Рівняйтеся на сильніших
Я не рахую себе багатою чи бідною.
Просто чи не простою.
Втратила абсолютне все у Сумах.
Ось взяла в іпотеку свою вже квартиру.
Людина починала з нуля абсолютно сама.
І таких прикладів мільйони.
Рівняйтеся на сильніших
Борода• 30 января в 14:40
Ответ дляПатріотка з дивану
Я працюю директором у fintech і писала вже тут про це.
До цього працювала в Україні на керівних посадах останні 11 років перед війною.
Тільки до чого мій приклад вам?
Я крім зарплати маю пасивний дохід.
Тільки як вам ця інформація допоможе?
Тільки до чого мій приклад вам?
Я крім зарплати маю пасивний дохід.
Тільки як вам ця інформація допоможе?
Наконец то) про американский финтех вы не писали, написали ’директор’. Вы могли быть и директором детского сада) Не знала что в катовице процветает эта сфера. И что там так хорошо платят. Обычно уровни ЗП зависят всё же от страны, где расположена компания.
Очень даже интересно было узнать.
Патріотка з дивану
• 30 января в 14:42
Ответ дляБорода
Очень даже интересно было узнать.
Ееееее🥴
Ця сфера процвітає не від територіального чи географічного положення)
Борода• 30 января в 14:47
Ответ дляПатріотка з дивану
Ееееее🥴
но физически же компания зарегистрирована в Польше, значит и налоги все там платятся и на уровень зп смотрят на местный. Для обычного руководителя айти проекта (а по сути проджект менеджер), хоть с 5 языками 15 штук это овердофига. Редкий работодатель такой щедрый. Вам повезло.
Патріотка з дивану
• 30 января в 14:47
Ответ дляБорода
Не мені повезло, а їм повезло. Це велика різниця.
Фіфачка• 30 января в 14:48
Вітаю вас
Ми теж ось на стадії купівлі у Варшаві
Правда доньці 🫶
Продали один з будинків своїх в Україні і там купуємо дитині квартиру
Ми теж ось на стадії купівлі у Варшаві
Правда доньці 🫶
Патріотка з дивану
• 30 января в 14:49
Ответ дляФіфачка
Вітаю вас
Ми теж ось на стадії купівлі у Варшаві
Правда доньці 🫶
Ми теж ось на стадії купівлі у Варшаві
Правда доньці 🫶
Оооо.
Вітаю!
Це прекрасно ❤️
Ми також доньці купили однокімнатну. Так сказати зекономили і ви і ми дитині 10 років життя заробітків )
Вітаю!
Це прекрасно ❤️
Борода• 30 января в 14:58
Ответ дляПатріотка з дивану
кому? американцам? они и за пять штук найдут руководителей проекта. Очередь выстроится) Они же до вас работали как то в Польше)
Почекуха• 30 января в 15:01
Ответ дляЕдинорог_помог
У Варшаві поляка вже зустріти проблема
Підрізають ваші - наші
да, наши плохие, а поляки хорошие. Вы чего себя так не уважаете?
Патріотка з дивану
• 30 января в 15:07
Ответ дляБорода
Нехай шукають) значить ще комусь повезе)
Дуб береза• 30 января в 15:42
Ответ дляПлету корзинки
Господи, неужели такие цены в Киеве? Анриал и сюр. Не для обиды, пишу свои эмоции. Меня поразила эта информация
Да, тут такие цены и до войны были
Но это с ремонтом, техникой, 65 квадратов. Мы по сравнению с рынком выгодно купили
З родзинкою• 30 января в 15:45
Ответ дляГуби до вух
Так, ви. Але це не унікально і прям щоб тут грошви лопатою - то воно трохи не правда. А так в мене є юристи, лікарі, менеджери, електрики, гвпсокартонники і фнрмери, нженери, вчителі знайомі. Та кого лиш немає, чесно кажучи, то всі при квартирах. Хороший спеціаліст в будь якій галузі має свою копійчину. Але це зазвичай приватний сектор, а державному ловити особливо нічого.
Борода• 30 января в 15:54
Ответ дляКрасота неземная
Всі такі добрі в цій темі) я одна не рада за автора?
ну с учетом того, что это оказывается третья квартира в Польше, я примерно на треть радуюсь
Это уже как то даже рутина.
Красота неземная• 30 января в 15:57
Ответ дляБорода
Это уже как то даже рутина.
Така україномовна пані звалила і витратила кошти в іншій країні і тут ще похвалилась ( набрехала). А всі так аплодують ( тролю)
Красота неземная• 30 января в 15:57
Ответ дляLeto32
У нас в Таллинне 47 квадратов ,90 тыс
Но ипотека
’у нас!!!!’ в Таллине’
Патріотка з дивану
• 30 января в 16:28
Ответ дляLeto32
Да,у нас .люблю всем сердцем и душой .теперь тут мой дом ❤️❤️❤️❤️
Я обожнюю Таллінн. Дуже гарний вибір ❤️
Тролю як можу• 30 января в 16:29
Ответ дляЛюблю джаз
Не хвилюйтесь: як не вони скажуть, то порадниці точно
Але я Вам, автор, скажу, що щось точно піде не так, бо ви вже тут розпизділи, а вам як не словами, то в думках, що набажали, то набажали ’щастя’
Я тут тоже рассказывала, что буду рада если куплю квартиру в Польше хоть старой престрарой мебелью, и кредит не дадут, но все ок и
Лагшмивара• 30 января в 16:37
Ответ дляПатріотка з дивану
Авто мийка 6 тис євро. Це обладнання. Автомийка сама в оренді. Тому ви промахнулися з розрахунками)
Як з кажу до фантазували))
Скажіть будь ласка, а чому саме автомийка?
Це дохідний бізнес? Чи маєте якийсь досвід в цій сфері?
Читаю вас, мені подобається ваш підхід. Ви молодчина! Є ціль і ви її досягаєте:)
Лагшмивара• 30 января в 16:43
Ответ дляПатріотка з дивану
Молодчина! Наш чи поляк?
А яка в нього освіта?