Оябунчик• 29 января в 22:22

Чи актуально ще подібні сумки?

Дівчата, до вас за порадою. Скажіть будь ласка чи актуальна ще сумки в таких кольорах? Я така собі жіночка 45 років статури розміру 50 +.
Сумка кросбоді потрібна для паспорту і телефону, гаманця. Колір дуже подобається
Забула що?• 29 января в 22:50
Ответ дляРоздратована шкіра
А мне такой формы самая лучшая. У меня тоже есть джакобс две шт они мои самые ходовые
Но это по виду даже больше мне кажется.
Мне она неудобная из-за жесткого каркаса, кошелек большой не помещается, в нее. И носить тоже не очень удобно, как коробочка. Я люблю мягкие. Купила из-за скидки в аутлете, сама не поняла зачем ) и сестре отдала
Роздратована шкіра• 29 января в 22:54
Ответ дляЗабула що?
А я мягкие терпеть не могу
Ноу коммент• 29 января в 22:59
Ні неактуальна, але ж не знімуть)
Пирожкиня• 29 января в 23:02
Мила універсальна сумка. Носіть з радістю.
Тушьмушьнюшь• 29 января в 23:04
максимально неактуальна сумка і навіть модель, що її рекламує, теж одягнута в неактуальний одяг.
це жесть
автор Оябунчик • 29 января в 23:08
Ответ дляТушьмушьнюшь
це жесть
На сайті інша модель, але не вдалось завантажити фото.
Покажіть будь ласка актуальні сумки. Хочеться класики на декілька років.
Инфотуфелька• 29 января в 23:28
Мені подобається щось таке.
М*якеньке,зручне,багато кишеньок,все на замочках.
На роки