Лукава Кішка• 30 января 2025
У вас стрес впливає на когнітивні здібності?
Цигарний шланг• 30 января 2025
Очень влияет. Я последнее время в хроническом стрессе. Как овощ стала.
Булку Дай• 30 января 2025
Так, звісно. Більшість людей не взмозі приймати виважені рішення під час паніки або коли вони починають себе накручувати. В той момент відшибає мізки і людина впадає в ступор. Постійно спостерію це в старшої доньки. Менша навпаки, в екстренним ситуаціях вирулює, а потім вже стресує і панікує опісля.
Млинці зі смайликом• 30 января 2025
Да
Когда я в сильном стрессе, я начинать суетиться и делать ошибки. Но обычно сильный стресс у меня без повода, а если есть повод, я наоборот с холодной головой
Последний вагон• 30 января 2025
Так, не можу концентруватися, важко зосередитися на роботі, забуваю деякі елементарні речі, знижується критичне мислення (наприклад, дійшло до того, що попалась на схему шахраїв)
Чаклунка-ведунка• 30 января 2025
Ответ дляЦигарний шланг
І я. А робота творча. З мене ту творчість зараз нічим не видавити.