ГЛЮкоза• 28 января в 12:06

Питання до тих людей, які заїдають стреси. Що вам це дає?

Чи дає вам це заспокоєння,позбавлення від стресу,депресії?
ТебеОноНадось• 28 января в 12:07
Давайте бороти людей з рхп. Це ж так весело
Карма хамелеона• 28 января в 12:07
Вкусно.
Сундучок с каникулами• 28 января в 12:08
Коли жуєш не думаєш про проблеми, відволікаєшся.
Галя-краля• 28 января в 12:08
Ответ дляТебеОноНадось
Нащо їх бороти і кому весело?
Marmu• 28 января в 12:09
Я хоч і худа, але часом бувають такі приступи. У той час купа дурної енергії, серце калатає. Так суттєво об´їстися допомагає розслабитися
Б´ю байдики• 28 января в 12:09
Я успркаиваюсь и отвлекаюсь. Вкусняшки, любимый фильм и вино для меня лучшее лекарство от стресса
Новорічна пальма• 28 января в 12:09
Я накоплю вокруг себя жирок и он меня будет ограждать от жестокой реальности
Околовита• 28 января в 12:09
удовольствие
ШобВам_КакНам• 28 января в 12:10
Ответ дляТебеОноНадось
Все должны знать эти три буквы?
И знать не хочу.
Галя-краля• 28 января в 12:11
Ответ дляMarmu
І в мене буває. Але то просто запхати з´їсти, мова не про насолоду їжею.
Стигла полуниця• 28 января в 12:11
Звісно дає. Людина отримує задоволення від їжі.
дякую аж підскакую• 28 января в 12:12
Все просто. При стрессе значительно повышается кортизол.
Человек заедает, чтобы при получении углеводов выработался инсулин, который заблокирует действие кортизола
Україна понад усе!• 28 января в 12:12
Это неосознанная реакция.

Почему вы решили об этом спросить?
Стигла полуниця• 28 января в 12:14
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это неосознанная реакция.

Почему вы решили об этом спросить?
Тому що вона троліха
Зараз ще й поскаржиться на мене. Нормальна людина коли їсть, то сама отримує задоволення від смачної їжі. Тому розуміє відповідь на це питання
Кумедна• 28 января в 12:15
Расслабление
Стигла полуниця• 28 января в 12:15
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это неосознанная реакция.

Почему вы решили об этом спросить?
Ось від неї ще одне шедевральний питання 🤦‍♀️
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3670541
Чижик Пижик• 28 января в 12:16
Ответ дляШобВам_КакНам
Все должны знать эти три буквы?
И знать не хочу.
Нє- нє, ми вас так просто не проігноруєм . Розлад харчової поведінки - рхп.
Завжди мало• 28 января в 12:18
Ответ длядякую аж підскакую
+ дуже часто заїдають солодким, воно діє на ті самі зони мозку що і наркота, людина отримує певне фізичне задоволення :)
Гравіцапа• 28 января в 12:20
Это такая же зависимость, как алко и нарко. Тебе плохо, сьедаешь - попускает и так по кругу. Химические реакции в организме.
дякую аж підскакую• 28 января в 12:20
Ответ дляЗавжди мало
Интересное наблюдение)

Думаю, что те, кто принимает наркоту не переходят на сладкое)
А те, кто не принимал, не знают про це “певне фізичне задоволення», тк не с чем сравнить)
Поросенка• 28 января в 12:20
А что даёт курение, водка или наркотики? Это тоже самое, зависимость
Фісташкова кава• 28 января в 12:21
Насолода. Наче зробила собі приємне. Пожаліла себе, порадувала.
До солодкого байдужа. А от шматочок мʼяса просто підіймає настрій на раз!
Чижик Пижик• 28 января в 12:21
Ответ дляЗавжди мало
Я після стресу, ще й рідини багато п´ю, не тільки смачним і солодким заїдаю , бо відчуття , що шлунок мене зараз сам з´їсть .
Яжбоматуся• 28 января в 12:21
Це дає фрнтан ендорфінів, які трохи покращують настрій. Дивно, що аи не знали.
Хочу наколоти губи• 28 января в 12:24
Когда у меня стресс - мне кусок в рот не лезет. А стресс у меня хронический последнее время((
Я завидую людям, которые заедают стресс.
Гитта Ягг• 28 января в 12:25
Это неосознанное поведение, человек не делает это специально, просто реакция на стресс.
У кого-то такая у кого-то другая.
Я не могу есть в стрессе вообще, меня тошнит от еды. В начале войны я не ела почти две недели - хоть кофе пила сладкий и то норм. Потеряла около 8 кг. В этом тоже нет ничего хорошего, только гастрит можно заработать.
Злюка бобер• 28 января в 12:26
Ответ дляТебеОноНадось
Це, мабуть, ті самі люди, які люблять казати
Просто перестань палити
Просто перестань вживати алкоголь
Просто перестань їсти цукерки

Аби ж воно було так просто
Чижик Пижик• 28 января в 12:30
Ответ длядякую аж підскакую
Интересное наблюдение)

Залежить від наркотичної речовини і стадії залежності.
Якщо дивились
´Друзів’ і серію з різдвяним печивом, там Росс каже, що ходив під студентський гуртожиток, бо після маріхуанки хочеться солоденького , і продав багато коробок. Його ще прозвали, здається, Cookie guy 😊
Але буває ж і стрес, коли про їжу взагалі забуваєш.
Жертва интернета• 28 января в 12:32
Вообще-то там сложные нейробиологические механизмы, но вы же, автор, намекаете на отсутствие силы воли?
дякую аж підскакую• 28 января в 12:33
Ответ дляЧижик Пижик
Якщо дивились
Пересмотрю, понастальгирую)
Спасибо