Лепешечка• 31 января 2025

Що робити з садочком?

Ходимо три тижні, (місяць, але тиждень пропуску). Снідає вдома. Обід не їсть кажуть, після обіду забираю, їсть вдома🙄
Щодня.
В садку на сайті вказано супер-адаптація, індивід.підхід, спеціалісти рівня людини-павука.
Що робити?
Договір і так поки на пів-дня, 11000 грн з 8 до 13. Привожу в 9:30 (після сніданку тому що), забараю в 12 бо дзвонять іноді. Або в 12:30 після обіду. Епізодично було що обідала.

Я що думаю: що вона просто запам‘ятаов що ігри, вулиця і звбирають. А якщо ведуть в їдальню, то треба поорать і прибіжать мама-папа.

Порадьте
Якщо так бігать, ми і до школи на повний день не перейдем.
Незламна Україна• 31 января 2025
Поговоріть прямо з власником/директором, що не задоволені роботою вихователів (не шукають підхід до дитини, стараються здихатися чимшвидше). Це точно не норм для приватного садка за такі гроші. В гарному приватному садку ніхто не плаче і всі нагодовані, це я з власного чималенького досвіду говорю. Але якщо власнику байдуже на якість закладу, то ви безсилі, шукайте інший садок. За 11 тис за півдня точно знайдете.
АБВГДэшница• 31 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
Приводите ребенка к 8 на завтрак. Дома не кормите. На обед обязательно оставляйте.
+
Щось не спиться• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Яка вікова група , кого ведете?
Зараз 2-4,але мені не принципово, була і на ясельках, і в старшій групі.
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляЩось не спиться
О. Підкажіть тоді по малим
З чого складається іх режим і які види ігор/дозвілля
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляЩось не спиться
Тобто у вас тоже - 2 роки є діти, і одночасно 4 роки?
І що? Що мають робити малі, коли старші співвють напам‘ять пісні (в малі ледве говорять), або коли старші вчать англоійську. Мені незрозуміло. Я уявляю це дуже негарно - що великі сидять за столом, обидві виховаиельки із ними проводять урок; а малі - ходять самі по собі, в кращому випадку грають разом, у гіршому, що моя дитина сама з собою щось нудиться нікому не нужна, бо інші «адаптовані» малюки також сіли з усім колективом і слухають урок. Просто моя прийшла одна, пізніше за інших. Іі ніхто не знає, і я сумніваюся що сильно цікаво дітям самим до неі йти чи ій до них. Колективні ігри чи є чи нема, я так і не зрозуміла. З вікна я бачу як вони на дворі гуляють - ігор нема. Хиось на горку йде, хтось на карусельку, хтось в пісок. Навіть коли був мороз - рухливих ігор колективних (для руху) не було. Вихователі в телефоні, но якщо треба покрутить на каруселі - в принципі йшли. Чи підстрахувати на гірці; чи якщо в туплет моя просилася, бачила що майже одразу повели.
Техпаспорт на медузу• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Мені треба щоб вони мене не смикали по першому піску. Ну що значить «вона плаче, заберіть»
А ще шо мені зробити
Відповісти ’Перепрошую, але я на роботі’
Щось не спиться• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Англійської немає. У мене діти не співають, сидячи на стільчику, пісня вчиться разом з руханкою, хтось співає і рухається, хтось просто рухагкц повторює, хтось ковбаситься, як уміє) Майданчика окремого для садка немає, на загальноміському рухливі ігри не проводимо, лише у спортзалі, це найчастіше різні естафети, вони можуть бути для старших складнішими, для менших половина шляху чи простіше завдання. Наприклад, старші збирають осінні листочки за кольорами чи за приналежністю до дерева, малюки просто збирають або сортують на 2-3 кольори. Тут головне - їх розважити, розвеселити, якийсь елемент костюму чи маски для вихователя, щоб вийшла сюжетна гра. То я білочка, то зайчик, то лялька - і вже дитині свято)
Щось не спиться• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
В телефоні категорично вихователям не можна сидіти, у нас в групах відеокамери.
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляЩось не спиться
Я бачу з вікна. Допускаю що це вони їх знімають . Бо потім фото з вул. викладають в чат. То ж тут прям точно не знаю