Лепешечка• 31 января 2025

Що робити з садочком?

Ходимо три тижні, (місяць, але тиждень пропуску). Снідає вдома. Обід не їсть кажуть, після обіду забираю, їсть вдома🙄
Щодня.
В садку на сайті вказано супер-адаптація, індивід.підхід, спеціалісти рівня людини-павука.
Що робити?
Договір і так поки на пів-дня, 11000 грн з 8 до 13. Привожу в 9:30 (після сніданку тому що), забараю в 12 бо дзвонять іноді. Або в 12:30 після обіду. Епізодично було що обідала.

Я що думаю: що вона просто запам‘ятаов що ігри, вулиця і звбирають. А якщо ведуть в їдальню, то треба поорать і прибіжать мама-папа.

Порадьте
Якщо так бігать, ми і до школи на повний день не перейдем.
Щось не спиться• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Ні, в той раз і не пообідала
Наполягайте, щоб годували. Не просто, а не хоче - хай іде. А брали на руки, казочку в одну руку, ложку в іншу і вмовляти, віршики, забавлянки - і щоб дитина обов´язково поїла. Якась у вас шарашка, а не садочок. Скільки дітей у групі та скільки вихователів?
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляSo_so
В Вас. Помню была тема покупать ли дайсон (пылесос), а так ли он хорош, а что он может за такую цену?
И один мудрый человек написал - не покупайте, это хороший пылесос, но просто пылесос, так как для Вас это дорого, Вы будете искать в нем недостатки и останетесь в итоге недовольны.
У Вас абсолютно та же ситуация.
Чого
Мені треба щоб люди виконали роботу
Смикаться до дитини я і вдома можу
Ну плаче дитина. Заспокойте, дайте чай і бутер з сиром. Ну не хоче борщ то що тепер. Завтра нлядиш поїсть
Просто як вона їсти буде якщо мене звуть забрать щоразу
So_so• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Чого
Мені треба щоб люди виконали роботу
Смикаться до дитини я і вдома можу
Ещё раз говорю. Вы решили, что ребенок будет ходить в этот сад? Вы его выбрали? Приводите в 8, забираете в 13 и прекращаете стонать.
Или переводите в гос.
Душка-свекрушка)))• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Мені треба щоб вони мене не смикали по першому піску. Ну що значить «вона плаче, заберіть»
А ще шо мені зробити
Ну так і скажіть: мені насрати, хай верещить. А то ви й хорошенькою хочете бути, і щоб сад вас не турбував. Просто вихователі булуть знати, що ви не будете в претензії, коли ввечері заберете зарьовану дитину.
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ну так им скажите это.
А по приемам пищи - как приучите, так и будет.
Так що я як привчу
Як я дистанційно привчу
Можу брикнути• 31 января 2025
Приводите ребенка к 8 на завтрак. Дома не кормите. На обед обязательно оставляйте.
САМ_ТАКОЙ• 31 января 2025
Старший спокойно ходил в государственный сад. Других тогда не было еще. Ел, спал, играл. Болел мало.
Младший в этот же сад, к этим же воспитателям. Я платила отдельно воспитателям и няне. Его с рук не спускали, был лучшей деточкой , но так и не полюбил сад. Кушал, усаживался в кресло и просто наблюдал и при этом еще и болел. Поэтому приняла решение и ходил он исключительно до тихого часа. Обедал, няня забирала и вела домой. Там он спал, а потом шел на кружки.
Старший так и вырос покладистым ребенком, потом подростком беспроблемным. С младшим я боюсь заглядывать в школьный чат… Любой косяк - мой в центре событий 🤦‍♀️
Щось не спиться• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Та нема різн який садок
Група з 4-річних, а мої 2,6
Малих - четверо. Не знаю я що там з ними роблять - но вранці от англійська була. Інші малі - давно ходять. Моя новенька одна, і вони не можуть нормально ій увагу приділити. Бачила я обід один - стегно куряче ціле. Моя таке не ість. Я все ріжу наприклад
Давайте із собою щось в садочку, якщо не їстиме. Стегно куряче ціла ніяка дитина не їстиме. Вони десь в кафе, видно, замовляють.
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляБарбітта
Моя вам порада. Не викидайте даремно гроші, краще збирайте на вуз. Садочок любий дитині можна і піде. А от вища освіта то важливо
Ну на осінь держ може буде
Поки варіант один
Бо ми за містом, приватний один, держ. два, зайняті
Щось не спиться• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Ну на осінь держ може буде
Поки варіант один
Можуть бути і не зайняті, якщо ’домовитесь’. Ті ж гроші, що за приватний платите...
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляБабульція
Ещё вроде никто не умер от того, что поест на час позже. В школе тоже будете с судочками бегать кормить?
Ну да. Я повинна забрати в 13. Бо оплачую до 13
А «забирайте бо плаче не їсть» в 12:30 чи в 12 - і що..
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляДую на вітер
Возраст ребенка?
2р 6міс
Можу брикнути• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Чого
Мені треба щоб люди виконали роботу
Смикаться до дитини я і вдома можу
Так Вы не даете им этого слелать.
Вы приводите реьенка сытым. Отдельного перекуса для неё не будет.
Не дайте бутерброд с сыром и чаем, а ребёнок должен выбрать то что
приготовлено всем детям по меню.
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляДую на вітер
Возраст ребенка?
Вдома їсть якщо що як пилєсос. Як немає нічого, кашу з маслом і яйце, пожалуста. З помідором. Можна і з пекінкрю чи морквою. Ій без різниці. Потроха курячі їсть. Буряки-броколі-кабачки. Яловичину і курку.
Не їсть тільки знаю плов. Все.
Можу брикнути• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Скажите им, что заставлять есть её не надо, но пусть сидит детками за обеденным столом и с едой.
Играю у края• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Приводите и говорите: я на работе, раньше 13 никак не заберу. И все. Плачет - пусть ищут подход к ребенку и успокаивают. Она уже могла установить причинно-следственную связь «я плачу - приходит мама».
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Перейдете, ще ніхто в саду не лишився. Ви незадоволені, що в саду не годують насильно? Не годуйте сніданком, забирайте ввечері, з часом почне їсти.
Гастріт я тоже не хочу
Може давати пюрешки і щось типу швидких вуглів? Голодом морить не буду. Бо ще врєднічать буде..
Можу брикнути• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Гастріт я тоже не хочу
Тогда Вам не место в садике. Вы сами не лаете реьенку адаптироваться.
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
То чому буде голодна? Поїсть в садку, а як не захоче снідати, то гарно пообідає.
А на ’заберіть, бо плаче’ кажіть, що коли вийде, тоді і прийдете, а приходьте о 13.
То їх робота - вгамувати дитину, але видно простіше вам подзвонити.
100%
Вони йдуть у їдальню о 12:30
Вчора обід не засовляла, кажу коли забирати - в 12:30.
Стооодні замовила обід, питаю коли забирати - знов 12:30
Як так?
Може взагалі не треба і приводить, щоб моя дитина ім там не відсвічувала
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну як ви не можете нічого, то які претензії до садка?
Такі що вона поаче - заберіть
До чого тут моє пішення не тримати дитину яущо вона без сніданку - до 13.
Вечеря типу в 20 і наступна їжа в 13. Агонь
Можу брикнути• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
100%
Вони йдуть у їдальню о 12:30
Як так?
Зачем Вы спрашиваете, когда Вам забирать, если у Вас по договору после обеда.
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляЩось не спиться
Скажіть їм це, дайте поради, що може заспокоїти дитину, якщо такі є. Можна за зателефонувати мамі і дати поговорити просто, щоб дитина почула голос. Скільки дитині років? Я ніколи батькам не дзвоню, хіба що дитині погано. Але до кожної дитини треба підібрати ключик, що відволікає. Спочатку дістаю заховані цікаві іграшки або пропоную відразу ж приступити до занять, не за планом, скажімо так, веду всіх до спортзалу, перейти в іншу кімнату допомагає. Когось відволікає тільки книжка з картинками. Треба пробувати. Не залишати на виду у дитини домашніх речей, у мене колега любила всі рюкзаки, інші речі прямо на очах в групі залишити, діти бачать їх і згадують домівку.
Яка вікова група , кого ведете?
Можу брикнути• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Такі що вона поаче - заберіть
Так Вы не даете ребёнку начать есть в садике. Приводите сытыю, на обед не оставляете.
Душка-свекрушка)))• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Такі що вона поаче - заберіть
:)
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляЩось не спиться
11 великих дітей. 4 малих. Моя на півроку менша всіх іх
Двоє вихователів, дітей 15
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляSo_so
Или переводите в гос.
Добре
А вони погодяться? Не виключать?
Групу для малюків вони не набрали
Набрали просто 15 різних дітей, в одну групу іх. І моя в 2,5 роки вчить англійську
Чи воно ій цікаво, я не впевнена
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Буду в претензіі
А шо ви маєте на увазі - що дитина там сама собою має займатися і нікому мізки не робити? Ну то вибачте, за шо вони зп отримують і зо ща заявки на індивідуальний підхід, на методи роботи із кожною дитиночкою ітд…
Душка-свекрушка)))• 31 января 2025
Ответ дляЛепешечка
Буду в претензіі
Але там не обіцяли справлятися з кожною мамочкою. З вами справитися неможливо.
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляИграю у края
Я ж і кажу( маніпуляція не виключена
автор Лепешечка • 31 января 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Вони про цеине знають)
Я ж просто забираю. Вихователів не бачу, бо іі адмін виводить