Хочу барабульки• 31 января в 20:08
Порадьте виробників кухонь Львів.
Дівчатка хто робив недавно кухню у Львові. Яку фірму могли б порадити. Бажано, щоб був свій магазин (шоурум). Дякую.
любименькая• 31 января в 20:37
067 697 91 16 Роман
Там не тільки корпусну мебель можна замовити а і мякі (ліжка дивани)
Або епіцентр, якщо вам готову недорогу треба
Виробники магазинів немають, бо то не той товар що продаєтся з вітрини, та і по магазинах зараз не ходять, всі все в тирнеті шукають
Хочу барабульки
• 01 февраля в 09:37
Ответ длялюбименькая
067 697 91 16 Роман
Дякую.
Хочу поділитися своїм позитивним досвідом замовлення меблів в інтернет-магазині . Нещодавно я придбав кухонний набір і залишився дуже задоволений! У них представлений величезний вибір меблів, якого я не зустрічав в звичайних магазинах. Тут я знайшов саме те, що шукав! Меблі виявилися дуже якісними, матеріали міцні та надійні Доставка була здійснена вчасно, як і було обіцяно. Меблі були добре упаковані, тому жодних пошкоджень не було.