Кукусики• 01 февраля 2025
Лофери Sandro Paris зручні?
Дівчата , в кого такі лофери ? Чи правда , шо в них неможливо ходити . Дуже важкі та тверді . Поділіться будь- ласка . Хочу такі замовити і хвилююсь чи зможу їх носити .
Кукусики
• 01 февраля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
ВАші прикольні.
За фірму не підкажу.
Мені вони дуже подобаються ))
Гарантую неперелевки• 01 февраля 2025
Ответ дляКукусики
Мені вони дуже подобаються ))
Напишіть у підтримку сайта щодо ваги
Стрекоза любви• 01 февраля 2025
В мене такі. Тільки не лофери, а челсі. Так, важкі, сама підошва доволі груба, не мʼяка. Моїм вже роки три. Вигляд шкіри, форми - гарний. Видно, що взуття не бюджетне.