Чарочка діда• 01 февраля в 13:59

Вчителька по математиці дає дітям додатковий бал за КР - за гарну поведінку

Або за те що принесе макулатуру чи кришки від бутилок
Це вже виглядає що весь клас систематично пише погано кр і вона хоч якось намагається балів більше додати
Мама Карло• 01 февраля в 13:59
Ну один бал погоди не зробить, а вчителька зібрала макулатуру.
Партизанка• 01 февраля в 13:59
Один бал роли не играет, а так хоть стимул дает вести себя хорошо
TANYA 0 0 0 0• 01 февраля в 14:01
Якщо це допомагає тримати дисципліну, то чому б ні. Які притензії до вчителя??
Куплю орехи• 01 февраля в 14:03
Кожен крутиться, як може)
Вас що конкретно не влаштовує?
So_so• 01 февраля в 14:04
Учитель молодец
Бронетапці• 01 февраля в 14:05
Ответ дляКуплю орехи
Кожен крутиться, як може)
Вас що конкретно не влаштовує?
Наверное кто-то поведением и участием зарабатывает балы. А ребёнок автора, нет.
Таракашечка• 01 февраля в 14:05
мамочка ви якась дивна
ваша дитинка дуже стурбована цим?
Allemagne• 01 февраля в 14:06
Гнобишь - плохо, поощряешь - тоже плохо. Какие же мамки п*здонудные попадаются, ужас.
Вельшановна• 01 февраля в 14:12
Ответ дляAllemagne
Та да, учителей просто жалко, это ладно что здесь написала просто и мозг коллективно не выносят учителю, считаю учитель делает правильно, хоть как-то дисциплинирует. В нас так все делают
Зашла на 5минут• 01 февраля в 14:13
Да не питання. Оцінка завжди діло суб´єктивне. Краще отримати на один бал вище за макулатуру, чим на 5 балів вище, за списане з інтернету.
ТАЗератти• 01 февраля в 14:14
Ай-ай-ай що твориться
Ондатрова шуба• 01 февраля в 16:51
То пишіть краще