Звезда в шоке• 02 февраля в 22:25

Де дитині вчити англ мову щоб в майбутньому поступити закордон? 7 клас Київ

Чи існують якісь заняття Щоб дитині було цікаво, щоб її зацікавили, щоб вона мала інтерес вчитися, розвиватися
Мию вікна у мороз• 02 февраля в 22:25
Курси, репетитори й бажання
Пиши-пропало• 02 февраля в 22:26
Уезжать сейчас, а не ждать у моря погоды
ФруктЕщеТот• 02 февраля в 22:26
British council, green country
Підмітайло• 02 февраля в 22:26
Моя дитина вчила в ліцеї+ з репетитором. Зараз навчається в 2мовному класі за кордоном: половина предметів англ, половина- місцевою мовою
Каляка маляка• 02 февраля в 22:31
Репетитор английского, выбор огромный https://repetitor.org.ua/repetitory/angliyskiy-yaz...
Болтушка Му• 02 февраля в 22:32
У старшей в 1-4 классе был хороший учитель; базы хватило ещё на 5-6 класс.
В 7-8 занималась с репетитором (было ее желание). 9-10 классы - курсы + просмотры фильмов. Потом ’учила’ только по фильмам и англоязычным контентам. Уровень не знаю, но с 20 лет проходила/проходит собеседования на английском.
Младшей так со школы не повезло, но интернет и англоязычный контент сильно подтянули язык. Сейчас 15 лет и в повседневной жизни, если есть необходимость, спокойно может объясниться на английском (мы не в англоязычной стране).
У моих это только желание 🤷🏼‍♀️
Пластилин_Колец• 02 февраля в 22:41
Вчився в LSE з 4-го класу по 11-й, зараз навчається англійсько, але вивчення мови це про роботу більше, чим про розваги.
автор Звезда в шоке • 02 февраля в 22:55
Ответ дляПластилин_Колец
Вчився онлайн чи їздив на курси?
Пластилин_Колец• 02 февраля в 22:59
Ответ дляЗвезда в шоке
Вчився онлайн чи їздив на курси?
Років 3-4 їздив, а з ковідом онлайн. Тепер молодша вчиться (доречі теж 7-й клас ), по вартості на сьогодні це самі доступні курси 2500 здається за двічі на тиждень по 1,5 години, гляньте ще для порівняння https://greencountry.com.ua/, якщо є можливість - візьміть там і там пробні уроки, де дитині більше сподобається. Тут ще звісно й від викладача залежить, в LSE багато груп, як на кого попаде.
автор Звезда в шоке • 02 февраля в 23:01
Ответ дляПластилин_Колец
Ми брали пробний урок в Грін кантрі взагалі не сподобалось
Викладач була якась не цікава група була теж … всі повиключали відео нікого не видно
Треба спілкуватися по парам а не видно співрозмовника
Ми відразу відмовилися після того безкоштовного заняття
Пластилин_Колец• 02 февраля в 23:04
Ответ дляЗвезда в шоке
Дякую за відгук, бо думала спробувати у них теж для порівняння. Але донька вже третій рік вчиться і є дівчинка з якою третій сезон разом, то вже й не захоче міняти, спеціально домовляються, щоб в одній групі бути. Теж ділять по парах-групках для діалогів.
Пластилин_Колец• 02 февраля в 23:11
Глянула, зацікавив викладач, якщо пройдете тестування, то здається є 3 місця де він викладає.
https://lse.ua/group/e5-e-453t/
Пластилин_Колец• 02 февраля в 23:16
Глянула ще раз, ось всі групи нашого рівня, в нашій групі 6 вільних місць ( Pre-Intermediate L), тобто взагалі міні-група виходить 7-ро дітей , можна подивитися всі групи-час-викладачів - хто візуально дитині сподобається, якщо підтвердите Pre-Intermediate .
https://lse.ua/groups/filters/direction=anglijska-...
автор Звезда в шоке • 02 февраля в 23:17
Ответ дляПластилин_Колец
О дякую
А ви в якій групі?
У вас при онлайн не закривають діти відео? Їх видно на уроці?
Пластилин_Колец• 02 февраля в 23:20
Ответ дляЗвезда в шоке
О дякую
А ви в якій групі?
Запитаю доньку завтра, якось заглядала - то бачила дітей. У нас ось ця Pre-Intermediate L, середа-п´ятниця на 17-40. Дивіться на виклдачів і зручний час, може хто з нейтивів буде - то це вже цікавіше, тобто щоб дитина візуально глянула, хто ій зайде, хоча це й не показник насправді.
Пластилин_Колец• 02 февраля в 23:21
Дякуючи постійності, у них є знижки на навчання

Для студентів LSE Online діє програма лояльності та спецальні знижки:
Гарантовані знижки за програмою лояльності
2-й семестр поспіль з LSE - 5%
3-й семестр поспіль - 7,5%
4-й семестр поспіль - 10%
5 і більше семестрів поспіль - 12,5%
Пластилин_Колец• 02 февраля в 23:24
Є кабінет учня, де викладають відео-запис уроку, якщо дитина пропустила, є рейтинг успішності групи, видно на якому місці дитина, видно у % як успіхи роподіляють за тестом (читання-аудіювання-граматика).
автор Звезда в шоке • 02 февраля в 23:25
Ответ дляПластилин_Колец
О це дуже круто!! Дякую за таку детальну інформацію. Завтра буду дзвонити
Пластилин_Колец• 02 февраля в 23:31
Ответ дляЗвезда в шоке
Зазвичай вони пропонують обрати час для безкоштовного онлайн тестування, щоб визначити рівень мови - це досить зручно. В свій час двічі, для контролю, сина відправляла в Брітіш протестуватися, щоб перевірити, чи дійсно має той рівень, який школа вказує, все співпадало.
ось посилання для тестування, заповнюєте і вони з вами зв´яжуться
https://lse.ua/taketests/?ref=google.com
автор Звезда в шоке • 02 февраля в 23:35
Ответ дляПластилин_Колец
Клас 🫶 стільки Корисної інформації
А я живу на Позняках та нічого тут так і не знайшла
Пластилин_Колец• 02 февраля в 23:52
Донька сказал, що в цілому вимога, щоб камера була включена, але ж підлітки вони такі, не дуже повимагаєш, переважно включені камери але за настроєм.
автор Звезда в шоке • 02 февраля в 23:56
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую
Головне що їй подобається
Значить із вчителем повезло)
Блиск думки• 03 февраля в 00:01
Ответ дляЗвезда в шоке
Клас 🫶 стільки Корисної інформації
Она просто рекламирует их
автор Звезда в шоке • 03 февраля в 00:08
Ответ дляБлиск думки
Она просто рекламирует их
Точно😁
Пластилин_Колец• 03 февраля в 00:27
Ответ дляБлиск думки
Она просто рекламирует их
Якби ж то за це ще й знижки давали. А ви теж щось прорекламуйте, ніхто ж не проти.
Пластилин_Колец• 03 февраля в 00:27
Ответ дляЗвезда в шоке
Дякую
Головне що їй подобається
Значить із вчителем повезло)
Одна супер інша таке собі, але час підходить тільки такий, тому не міняємо поки.
Сон і дрімота• 03 февраля в 00:40
Могу своего репетитора порекомендовать, моему ребёнку нравится и интересно