Я б такое не носила, но продаю• 01 февраля в 14:42
На обстеження тижнів через 2, як цикл покаже. Боюсь. Хто може подивитись?
Дівчата, стало частіше в мене тягнути внизу живота. Давно УЗД не робила, зараз чекаю критичних і на 10й день циклу піду. В мене завжди боліло і в овуляції, і в пмс, і днів за 3-4 до критичних могло вже тягнути, а пмс взагалі важкий все життя з болями, судинними кризами і т.п.
Але от стала бояться раптом у мене там щось (( на УЗД минулого разу ставили міому, невелику, тоді сказали нічого не робити бо раптом буду вагітніти. А тоді війна почалась, і якось не думалось про те все.
А тепер от боюся, раптом на стресі там щось погане, а я час упустила (((
Подивіться хто може на картах, чи якось так.
Мені ще останній рік десь часто згадується моє минуле дитяче й підліткове життя в селі, і сумую за тими часами. Вже ловила себе на думці, що якось не к добру ця ностальгія на мене находить. Може то мені вже кінці наближаються (((
Дуже дякую зарані.
Неновая почта• 01 февраля в 14:43
Якщо вам скажуть, що кінець наближається, то ви на узд вже не підете?
Неновая почта• 01 февраля в 14:44
А цю ситуацію запам´ятайте і зробіть висновки, гінекологічне обстеження раз на рік.
Я б такое не носила, но продаю
• 01 февраля в 14:45
Ответ дляНеновая почта
Це якщо ще пощастить пожити (((
Неновая почта• 01 февраля в 14:47
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це якщо ще пощастить пожити (((
У мене чоловік завжди згадує про скору смерть, коли я йому роботу придумую.
Я б такое не носила, но продаю
• 01 февраля в 14:49
Ответ дляНеновая почта
Це не мій випадок, я пашу як кінь, ще й робота сидяча. Ноги іноді важкі як колоди. Від роботи не ховаюсь, бо чоловіка немає і надіятись не маю на кого особо
Неновая почта• 01 февраля в 14:51
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну так може ваш організм ви вже так вимотали, що він через підсвідомий страх до вас хоч якось достукатися намагається?
Відпочивати і ходити до лікарів - це важливо.
маряшка-c693• 01 февраля в 14:56
Автор у Вас просто страх перед обстеженням, не хвилюйтесь, хоча я Вас розумію. Пройдіть обстеження обов´язково бо цей страх, що там Вас виснажить.
Я б такое не носила, но продаю
• 01 февраля в 15:06
Ответ длямаряшка-c693
Дякую 🙏
Я б такое не носила, но продаю
• 01 февраля в 15:06
Ответ дляНайщасливіша
Если вы такой ипохондрик то карты вас точно добьют.
Та не знаю. А ви щось уже побачили таке?
Я б такое не носила, но продаю
• 01 февраля в 15:07
Ответ дляНеновая почта
Цілком можливо, бо в мене вже стадії втоми, сильної втоми і перевтоми вже навіть пройшли. Те що зараз, то навіть хз як назвати. Виснаження.
Найщасливіша• 01 февраля в 15:10
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Все у вас будет хорошо
Я б такое не носила, но продаю
• 01 февраля в 15:16
Ответ дляНайщасливіша
Все у вас будет хорошо
Дякую 🙏
Оперувати треба буде?
празники не помню• 01 февраля в 15:22
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це якщо ще пощастить пожити (((
Вас гинеколог смотрел, когда?
катерина12009• 01 февраля в 17:30
Ответ дляОбстановщица
У меня три узи и все три с разным заключением, а вам карты🤣🤣
О то по вашим можна гадати😅
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 февраля в 17:32
Автор не дуріть якщо болить то йдіть зараз. Я дуже боялася навіть тут теми створювала, в мене мама померла від ря. А я теж не була з початку війни, узі показало що в мене ттт як в дівчинки і аналізи, а болить мені кишківник(. Поки ставлять срк. Але тре дообстежитися. І я ходила на узі коли боліло незважаючи на цикл