Лялька в колисці• 02 февраля в 00:26
Соцзахист: допомога малозабезпеченим
Доброго дня.
Буду вдячна за відповідь якщо ви компетентні, або у васаналогісна ситуація ( 860 декретні+ чоловік не працює+ дитина 1 рік) і вам відома сума.
Сім"я: чоловік - оф не працює, Жінка- декрет , дитина 1 рік
Питання маю два)
Ситуація 1:
Яка сума береться в розрахунку на не працюючи чоловіка( 0 грн чи мінімальний прожитковий мінімум)?. Додаткових доходів, покупок і т.д немає. Що вийде з допомоги по сумі?
Ситуація 2.
За січень цього року чоловіку буде призначена допомога по інвалідності 2 група (суми ще не знаю) та наші з дитиною 860 грн декретні. Коли краще подати на малозабезпечену виходячи з допомоги чоловіка, що назначиться січнем 2025 (документи подано в січні)???
Питання маю два)
Ситуація 1:
Ситуація 2.
БоХатая• 02 февраля в 00:47
Якщо чоловік оф не працює, не стоїть на біржі і не інвалід то мз не вийде. Якщо інвалідність але пенсії ще немає то за місяці в які відсутній дохід поставлять половину мінімалки, 4000. А гарантований прожитковий мінімум на вас всіх десь 6500 тисяч. Відніміть доходи за місяць( разом з умовними) за останні півроку і подивитеся, в якому місяці і що вам вийде і коли варто
Ковбой Хагис• 02 февраля в 01:41
Подавайте документи на наступний місяць після отримання чоловіком пенсії. Тоді допомога буде більше, а наступні пів року, сумма буде меншою так як буде рахуватись пенсія за 6 місяців.
БоХатая• 02 февраля в 06:44
Ответ дляКовбой Хагис
Не пройде такий номер, у місяці, де відсутні доходи, для обчислення допомоги береться 0.5 мінімалки, тобто 4000, а пенсія ж нижча буде. Тобто перші півроку буде менша сума, бо дохід візьмуть по 4000, а далі більша, бо дохід чоловіка 2700 чи скільки там