Видящие_помогите• 02 февраля 2025

Як реагувати на внутрішні заколоти в колективі? Як вижити слабшому?

У всіх колективах, починаючи від дитячого садка і закінчуючи роботою, є особи, які налаштовують більшість проти декількох осіб, хто чимось не угодний або дав слабину. Їм не важливо почуття інших, їм головне продавити своє.
Що в такому випадку робити тим, хто слабший?
Обращеница• 02 февраля 2025
Ответ дляДверной_Проем
Значить ви не слабкі і тема не про вас. Є люди які болісно реагують на будь-яку критику. В мене молодша дочка така і уже страшно як вона буде виживати в цьому світі. Ідеальна дитина, яку б хотіли бачити майже всі батьки , але до життя не пристосована. Тому добре розумію автора.
Вашій дочці треба сепарація. Хай попрацює з психологом. Вона завжди буде шукати крайнього, в неї завжди буде хтось винуватий, аби не вона. Проблема в її світосприйнятті, але це вирішується
Обращеница• 02 февраля 2025
Ответ дляРання пташка
В этом во всём только ваша вина.
Слова об идеальности ребенка говорят о том, что вы ее совсем забили. Очень не жаль. Если одумаетесь, есть шанс исправить.
Погоджуся
Обращеница• 02 февраля 2025
Ответ дляДверной_Проем
І, при при чому тут стакан води? Ми говоримо про поведінку дитини а не про відношення до вас особисто. Діти мають певні обов´язки, хоча б такі щоб прибрати після себе чи обов´язки по дому. Мої діти цього не мають, лише б вчились. Ви чомусь приплели обов´язки до батьків, хоча я за них навіть не згадувала. Кому що болить, як то говорится
Гіперопіка? От результат в молодшої доньки.
Міряно-переміряно• 02 февраля 2025
Ответ дляРання пташка
С вами очень трудно вести диалог, вы постоянно теряете его суть.
А суть в том, что именно ваша вина в том, что ваша дочь не может за себя постоять и болезненно реагирует на критику.
У вас есть ещё не так много времени, чтоб хоть немного исправить ситуацию. Но вы это делать не будете, потому что не понимаете корня проблемы
Про вашу дочь я тоже не упоминала, это вы её приплели к моему сообщению
у вас есть высшее образование детского психолога? это же жесть что вы пишите, чушь какая-то
Міряно-переміряно• 02 февраля 2025
Ответ дляnopain
Слабшим: абстрагироваться. Обкладывать всех уями. Молча сваливать смотря на них как гимно. Искать сильного друга. Думать больше о том что реально важно. Эти обидчики может через откинутся в дтп или от передоза или нападения грабителей. Еще не хватало напрягаться из за этих кусков гимна 🤷
у вас с головушкой все нормально? мир сошел с ума
Міряно-переміряно• 02 февраля 2025
ну я сильная и чувства других мне действительно не важны, важно отсутствие убытков и наличие прибыли, я буду всегда протягивать что мне нужно, потому что от этого зависит мое благосостояние
большинство людей - слабые, ленивые, наглые и подлые, вместо того чтобы делать свою работу ищут возможность как ее не делать, обойти правила, сделать как попало, доказать свою точку зрения не способны, мычат что-то там в кабинете начальника
Пустощі-веселощі• 02 февраля 2025
Ніяк не реагувати, тупо ігнор.

Робити свою роботу якісно, і ніякі внутрішні заколоти вас обходити не будуть.
А якщо компанія настільки гнила, що там заколоти діють, - тоді кидати її та шукати кращу.
Голубка миру• 02 февраля 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ні, не моя. Це її характер з народження. Старша зовсім інша, хоча за нею менше бігали ніж за молодшою. Я молодшу за все її життя лише раз наказала тим що тиждень була без солодкого, після того як витиснула третій тюбик з зубною пастою в умивальник. І це була перша і єдина кара за 10 років її життя. Тому співчувати моїм дітям смішно. Вони мають більше свободи ніж будь хто з однолітків. Друга справа що їхній характер не дозволяє їм вести себе як свині.
Ви наказуєте дітей за видавлену пасту?! Мда, ви зовсім не винні, що вона така
Голубка миру• 02 февраля 2025
Ответ дляnopain
Идеальный прием понять что тебе пофиг на подколы дегенератов и наблюдать их слабые места и бить по ним если надо.
Лена, тебе больше нечем заняться? твой муж трахает Светку бухгалтершу сейчпс, но ты продолжай, пусть молодые развлекутся.

Дима, я так понимаю эта вся агрессия от того, что у тебе перестал стоять член? поверь мне жаль, нам всем очень жаль. (марина ушла из за этого?)
Поори больше, выплесни свой гнев, возможно потенция вернется 🤗
Людей, які можуть так відповідати ніхто і не чіпає. Я взагалі ніколи не стикалася з масовою травлею ні в дитячому колективі, ні тим паче на роботі. Бувало, що з деякими не спілкувалися особливо, але ті й самі не дуже того прагнули
сказочное_Бали• 02 февраля 2025
Отращивать зубы и стараться не попадать в такие коллективы.
КокошинЭль• 02 февраля 2025
Ответ дляДверной_Проем
Какая вы ´добрая´. Целая неделя без сладкого, маленький ребенок и какая то паста! максимум через два часа уже стоило забыть про это. А вы неделю ребенка наказывали??
Відморожена• 02 февраля 2025
научиться давать отпор
Хочу наколоти губи• 02 февраля 2025
Ответ дляДверной_Проем
Так саме тому вона й реагує на критику болісно, бо не стикалася з цим і не вміє з цим справлятися, досвіду нема. Вдома вона ваша найкраща бусінка, якій усе дозволено і повна свобода. А в соціумі все інакше, треба рахуватися з іншими і інколи підлаштовуватися,інколи вигризати собі місце. Наб´є шишки,тоді навчиться...можливо...але такий спосіб дуже болісний і має наслідки.
Дверной_Проем• 02 февраля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Тобто все вина батьків а характер тут не важливий? Всі діти народжуються з ідентичним характером який потім формують батьки? Ні, ну ви справді вірите в те що пишете?
Хочу наколоти губи• 02 февраля 2025
Ответ дляДверной_Проем
Реакція на критику - це у більшій мірі не характер, а як раз виховання. Звісно, це не ваш випадок, то все у інших.
Дверной_Проем• 02 февраля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Це саме характер і моя друга дитина являється підтвердженням цього. Те що ваші болісно реагували на критику через те що ви їх тримали в тепличних умовах, не значить що і інші так до своїх відносяться.
Хочу наколоти губи• 02 февраля 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ви ж написали, що ви дітей по-різному виховували. Тому вони і різні.
А от я про своїх жодного слова не сказала.
Дверной_Проем• 02 февраля 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Я написала що за старшою менше бігали. Молодша ще й досі не хоче виходити гуляти у двір сама, якщо там багато дітей. Старшу тільки пусти і вона прибігала лише щоб поїсти. Виховували їх теж не однаково тому що старша постійно щось шкоднічала і їй потрібно було десять раз повторити щоб щось зробила. Молодшій хватає раз сказати чи заборонити щось і все, жодних дискусій чи просьб. Я не знала з нею що це таке ,,мам, ну купи, ну купи,,. Ще раз, це її характер з народження. Якщо у вас діти не такі, значить ви лише теоретик і ,, болісно реагує на критику через виховання,, це лише ваші домисли корті не мають нічого спільного з реальністю.