Мядуза аля моргонер• 02 февраля в 11:58
Порадьте майстра з ПМ брів у Львові
Порадьте, будь ласка, з власного досвіду (бажано з посиланнями на сайт аба сторінки у соцмережах, щоб подивитися роботи). Цікавить ПМ брів у техніці пудрове напилення. Дякую
Мядуза аля моргонер
• 02 февраля в 12:55
Ответ дляРегионщица
Користуватися гугл-пошуком я вмію. Цікавлять посилання на майстрів з власного досвіду.
Регионщица• 02 февраля в 12:57
Ответ дляМядуза аля моргонер
Це все досвід і мої поради
Мядуза аля моргонер
• 02 февраля в 13:08
Ответ дляРегионщица
Це все досвід і мої поради
Напишіть конкретну студію або майстра у Львові. Бо з посилання я бачу, що Ваш досвід стосується лише вміннями користуватися гугл-пошуком.
Регионщица• 02 февраля в 13:13
Ответ дляМядуза аля моргонер
Та на кулєру мені ті студії, я і так топчик...не то що деякі